MHP'li Yalçın: Çağdaşlığı ahlaksızlıkta arayanlara meydan verilmeyecektir

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, gündeme oturan ilk peygamber Hz. Âdem ile Hz. Havva'ya sözde sanat adına karalama yapılması ve Cumhurbaşkanı'na hakarette bulunan gazeteci hakkında açıklama yaptı. Yalçın, "MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin milli ve dinî değerlerimize saldırılması üzerine yaptığı açıklamalara verdiği tepkinin, başta Kılıçdaroğlu ile CHP sözcülerine ve tümüyle yancılarına kapak olduğunu söyledi.

MHP'li Yalçın: Çağdaşlığı ahlaksızlıkta arayanlara meydan verilmeyecektir

Yalçın yaptığı açıklamada, çağdaşlığı ahlaksızlıkta arayanların ekseriyetle çoğunluğu müslüman olan ülkedeki milleten özür dileyeceğine, aksine haddini de aşarak 'herkesin sesiyim' diyerek pervasız tutumunu gözler önüne sererken bu gibi durumlardan oy devşiren fırsatçı politikacılara da meydan verilmeyeceğini söyledi.

Bu ve benzerlerinin herkesin değil, serkeş azınlığın sesi olduğunu aktaran Yalçın'ın açıklaması şöyle;

SÖZCÜLERİNE VE BİLUMUM YANCILARINA KAPAK OLSUN!

İlk peygamber Hz. Âdem ile Hz. Havva'ya dil uzatan sanatçı müsveddesine ve T.C. Cumhurbaşkanına hakaret eden gazeteci bozuntusuna Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin verdiği ayar, başta Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP sözcülerine ve bilumum yancılarına kapak olsun.

Herhangi bir sanatı icra etmek, hiç kimseye milletimizin inançlarına saygısızlık etme ve saldırma hakkı vermez. Sanat millet içindir, insanlık içindir. Sözde çağdaşlık, sanat ve fikir özgürlüğü bahanelerine sığınılarak millî ve dinî değerlerimize dil uzatılmasını hoş görmeyiz.

FIRSATÇILARA MEYDAN VERİLMEZ...

Dinî değerlere saygıyı yobazlık, her türlü ahlaksızlığı çağdaşlık olarak yutturmaya çalışan bir avuç "Dolçe Vita" bağımlısına kutsallarımızı çiğnetmeyiz. Bunlar üzerinden oy devşirmeye çalışan fırsatçı politikacı bozuntularına da meydan verilemez.

İsmi lazım olmayan bu edepsiz sanatçı, milletten özür dileyeceğine, daha da ileri giderek suçunu bastırmak için "Herkesin sesiyim." demiş. Oysa bu ülkede ezici çoğunluk Müslümandır. Bu sözde sanatçı ise inançlarımıza dil uzatma hakkını kendinde görecek kadar pervasızdır.

O ve benzerleri; herkesin değil, Boğaz'da debdebe içinde hayat sürerken mukaddeslerimize sövmeyi sanat ve özgürlük sanan bir avuç serkeş azınlığın sesidir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER