15 saat önce SİYASET • Dün 20:21

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, Kars İl Kongresi'nde tarihi öneme sahip Kars'ı ve Cumhur İttifakı'nın kararlılığını vurguladı, 2024 yerel seçimlerine dikkat çekti. Cumhur İttifakı'nın son seçimlerdeki zaferine atıfta bulunan Osmanağaoğlu, "3 hilal tüm haşmetiyle dalgalanacak" dedi.

15 saat önce SİYASET • Dün 20:15

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, “Denizli İl Başkanlığı Olağan Kongresinde” önemli açıklamalarda bulundu.

15 saat önce SİYASET • Dün 20:14

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Bahadır Bumin Özarslan “Malatya İl Başkanlığı Olağan Kongresinde” önemli açıklamalarda bulundu.

15 saat önce SİYASET • Dün 20:11

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, “Polatlı İlçe Başkanlığı Olağan Kongresinde” önemli açıklamalarda bulundu.

15 saat önce DÜNYA • Dün 19:38

- "4 tank, 1 piyade zırhlı aracı, 3 Zastava monteli zırhlı araç, 2 top, 12 obüs, 12 havan topu, 468 mayın, 956 havan topu yükleme aracı, 441 havan topu mermisi, 22 bomba atar, 46 bomba atar mermisi, 313 ateşli silah, 66 bin 242 mermi, 50 füze, 300 patlatıcı, 62 el bombası, 3 Fagot tanksavar, 28 uçaksavar, 1 mühimmat ikmal aracı, 1 TOR uçaksavar"

16 saat önce SİYASET • Dün 19:22

- ''Meslektaşlarımız özellikle seçim sürecinde sandıklara sahip çıkılması noktasında çok önemli görevler ifa ettiler. Onlar çünkü milletin emaneti. O bir oy bize emanet edilmiş. Her parti için söylüyorum, sadece bizim AK Parti için söylemiyorum. Diğer partiler de oylarına sahip çıkması lazım. Millet iradesinin eksiksiz bir şekilde tecelli etmesi, sonuçlanması lazım, biz buna inanıyoruz"

17 saat önce SİYASET • Dün 17:49

- "Bu örgüt bana inanır, yetkilendirirse bu takımın başına geçerim, bu takımı da şampiyon yaparım, söz veriyorum. Eğer yetki verilmezse partinin evladıyım, başarısı için emek vermeye devam ederim"

18 saat önce SİYASET • Dün 17:13

- "Türkiye büyük bir yükseliş içindedir. Küresel güçler, siyasal kuşatmalar, terör saldırıları, darbe girişimleri, iç savaş senaryoları, rejim tartışmaları, ekonomik operasyonlarla Türkiye'nin önünü kesmeye çalıştılar, başaramadılar ve başaramayacaklar"

18 saat önce DÜNYA • Dün 16:37

Rusya Savunma Bakanlığı, son bir haftada uzun menzilli füzelerle Ukrayna'da Batı'dan gelen silah, seyir füzesi ve zayıflatılmış uranyumlu mühimmat depolarını vurduklarını bildirdi.

19 saat önce SİYASET • Dün 16:15

- "Ahi Evran-ı Veli'yi çok iyi anlamak lazım. Onun ve etrafındaki Ahilerin ortaya koyduğu düsturlar esnaflığın, kardeşliğin, dayanışmanın, üretimin, yatırımın, istihdamın bu zamana kadar ulaşmasını mümkün kıldı"

Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Yükleniyor...
Son Haberler