MHP’li Büyükataman'dan HDP ile bakanlık pazarlığı yapan Altılı Masa'ya sert tepki

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, sosyal medya hesabı üzerinden CHP-HDP görüşmesine sert eleştirilerde bulundu. MHP'li Büyükataman, açıklamasında "Bebek katili Öcalan lehine slogan atanlarla, terörist başına özgürlük isteyenlerle aynı safta durmakta bir sakınca görmeyen, “Öcalan’ın projesi” HDP ile bakanlık pazarlığı yapan Altılı Masa’ya hak ettiği cevabı büyük Türk milleti 14 Mayıs’ta verecektir." dedi.

MHP’li Büyükataman'dan HDP ile bakanlık pazarlığı yapan Altılı Masa'ya sert tepki

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, sosyal medya hesabından CHP-HDP görüşmesine ilişkin sert açıklamalarda bulundu.

MHP’li Büyükataman’ın açıklamaları şu şekilde;

“Dün İstanbul Yenikapı’da HDP tarafından düzenlenen sözde Nevruz etkinliğinde terörist başı Öcalan lehine sloganların atılması HDP'li yöneticilerin bebek katiline özgürlük istemesi HDP’nin PKK’nın ta kendisi olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Zillet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu daha dün bebek katili Öcalan’a özgürlük isteyen Pervin Buldan’ın bugün kapısına gitmiş ve HDP’yi ziyaret etmiştir. Altılı Masa’nın ortakları ise bu görüşmede bir sakınca görmediğini söylemiştir.

Bebek katili Öcalan lehine slogan atanlarla, terörist başına özgürlük isteyenlerle aynı safta durmakta bir sakınca görmeyen, “Öcalan’ın projesi” HDP ile bakanlık pazarlığı yapan Altılı Masa’ya hak ettiği cevabı büyük Türk milleti 14 Mayıs’ta verecektir.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER