MHP Lideri Bahçeli: Türk milleti var olsun, Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşasın dursun

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, Kadir Gecesi vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

MHP Lideri Bahçeli: Türk milleti var olsun, Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşasın dursun

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, Kadir Gecesi vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Günün önemi ve mahiyetine değinen MHP Lideri Bahçeli, "Bu gece kalbimizin sefa bulacağı, merhamet ve mağfiret pınarlarının çağlayan gibi semalardan akacağı kutlu bir gecedir. Af ve tövbe kapılarının ardına kadar açık olduğu bu kutsal gecenin hem kadrini/kıymetini bilmeyi, hem de Nusret-i İlahi’nin himmetiyle tan yeri ağarana kadar gönül dünyamızın manevi esenliklerle müşerref olmasını bahusus ümit ediyorum." ifadelerini kullanırken "Kadir Gece’miz mübarek olsun. Türk milleti var olsun, Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşasın dursun." dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli mesajında ayrıca, Pençe-Kilit Harekatı’nda şehit düşen kahramanlara Cenab-ı Allah’tan rahmet, halen tedavi altında bulunan gazilere ise şifalar diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, 'Kadir Gecesi' mesajı şöyle;

İÇ DÜNYAMIZIN MUHASEBESİ İÇİN BÜYÜK BİR İMKÂN...

Her anı rahmet, her günü bereket olan Ramazan- Şerif’i uğurlamanın hazırlığı içindeyken Kadir Gecesi’ne ulaştıran Rabbim’e şükürler olsun diyorum. Bu gece kalbimizin sefa bulacağı, merhamet ve mağfiret pınarlarının çağlayan gibi semalardan akacağı kutlu bir gecedir.

Af ve tövbe kapılarının ardına kadar açık olduğu bu kutsal gecenin hem kadrini/kıymetini bilmeyi, hem de Nusret-i İlahi’nin himmetiyle tan yeri ağarana kadar gönül dünyamızın manevi esenliklerle müşerref olmasını bahusus ümit ediyorum.

Bin aydan daha hayırlı olduğu müjdelenmiş Kadir Gece’mizin günahlardan arınmak için bir fırsat; birliğimizin, dirliğimizin, muhabbetimizin, milli hissiyatımızın kökleşmesi ve kendi iç dünyamızın samimi muhasebesi için büyük bir imkân olduğu kanaatindeyim.

TÜRK MİLLETİ VAR OLSUN, TÜRKİYE CUMHURİYETİ SONSUZA KADAR YAŞASIN!

Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan tüm vatandaşlarımın, büyük Türk milletinin, Türk-İslam âleminin mübarek Kadir Gecesi’ni yürekten kutluyor, dualarda buluşmayı, ortak kaderde kavuşmayı, istikbal ve istiklal mücadelesinde sonuna kadar kucaklaşmayı niyaz ediyorum.

Pençe-Kilit Harekatı’nda şehit düşen kahraman evlatlarımıza da Cenab-ı Allah’tan rahmet, halen tedavi altında bulunan gazilerimize ise şifalar diliyorum. Şehit ailelerimizin, şehitlerimizin silah arkadaşlarının, milletimizin ve bilcümle hepimizin başı sağ olsun.

Kadir Gece’miz mübarek olsun. Türk milleti var olsun, Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşasın dursun.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER