MHP'li Semih Yalçın: Milletvekili aday listesi Devlet Bahçeli'ye arz edildi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, milletvekili aday listelerinin MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye sunulduğunu açıkladı.

MHP'li Semih Yalçın: Milletvekili aday listesi Devlet Bahçeli'ye arz edildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden, liyakat kriterleri esas alınarak hazırlanan milletvekili adaylık listesinin MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye sunulduğunu açıkladı.

Aday listesine son ve nihai şeklinin bugün verileceğini ve 7 Nisan'da YSK'ya sunulacağını belirten MHP’li Semih Yalçın, açıklamasında şu ifadelere yer verdi

“Milliyetçi Hareket Partisi’nde dört Başkanlık Divanı üyesinden oluşan Milletvekili Adayı Değerlendirme ve Tespit Komisyonu’nun çalışmaları sürüyor.

Komisyon tarafından yasal ve hukuki prosedürler yanında liyakat kriterleri esas alınarak hazırlanan milletvekili aday listesi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye arz edildi.

Milletvekili Adayı Değerlendirme ve Tespit Komisyonu; gerek parti tabanının ve teşkilatlarımızın genel temayülünü, gerekse kamuoyunun beklentilerini dikkate alarak büyük bir ciddiyet ve titizlikle mesai sarf etmektedir.

Seçim takvimi gereğince MHP’nin milletvekili aday listesine bugün nihai şekli verilecek ve 7 Nisan’da Yüksek Seçim Kurulu’na sunulacak.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER