MHP'li Özdemir: Türk Milleti ufkunu; Türk İslam dünyası 21. Yüzyıl güneşine doğru tayin etmiştir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, muhalefet partilerinin içinde bulundukları ahvali değerlendirdi. Özdemir açıklamasında, egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunun altını ısrarla çizerken Türk Milleti'nin ufkunu; Türk İslam dünyasında doğmaya muktedir olan 21. Yüzyıl güneşine doğru tayin ettiğini söyledi.

MHP'li Özdemir: Türk Milleti ufkunu; Türk İslam dünyası 21. Yüzyıl güneşine doğru tayin etmiştir

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in mevcut muahelefet partilerinin 'bugün Vaşington yahut Brüksel’in yolunu tutarak siyasi çıkar elde edeceğini düşünenenlerin yakın dönemde seçimler için birilerinin, hoşlarına gitsin yada gitmesin, Türkiye’nin yolunu arşınlamak zorunda kalacaklarını göremiyorlar' dediği açıklaması ise şöyle;

EGEMENLİK KAYITSIZ VE ŞARTSIZ MİLLETİNDİR!

"Muhalefet partilerinin düştükleri zillet çukuru içler acısı. Türk Milleti ufkunu Türk İslam dünyasında doğmaya muktedir olan 21. Yüzyıl güneşine doğru tayin ederken, CHP ve İP ABD’de medet arayacak kadar acziyet ve aymazlık içerisinde. Egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir!

Zillet cephesinin ne Türk milletinin duygu ve hissiyatlarından haberleri var, ne de dünyada olup bitenleri Ankara merkezli okuyabilecek vicdan ve akılları! 20.Yüzyıl bitti! Akif’in tabiriyle “Ah o yirminci asır yok mu, o mahlûk-i asîl, Ne kadar gözdesi mevcûd ise hakkıyle sefîl”

EMPERYALİZMİN TRUVA ATLARI, 2023 HAZİRANINDA MİADINI DOLDURACAKTIR

Emperyalizmin gönüllü Truva atı olmaya hevesleneler de bu sefaletin birer parçası olduklarını her halleri ile gösteriyorlar. Yükselen ve Lider Ülke Türkiye gerçeğini bir türlü kabullenip, hazmedemeyenler, siyasi miadını 2023 Haziran’ında kesin olarak doldurmuş olacaklar.

Bugün Vaşington yahut Brüksel’in yolunu tutarak siyasi çıkar elde edeceğini düşünen zavallılar, uzak olmayan bir gelecekte aynı merkezlerde yaşanacak seçimler için birilerinin, hoşlarına gitsin yada gitmesin, Türkiye’nin yolunu arşınlamak zorunda kalacaklarını göremiyorlar…"

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER