Cumhurbaşkanı Erdoğan Londra'daki terör saldırısını kınadı

Erdoğan, İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşanan terör saldırısıyla ilgili değerlendirmede bulundu: - "Londra'da gerçekleşen terör saldırısını şiddetle kınıyorum. Türkiye olarak, Birleşik Krallık'ın acısını derinden hissediyor ve paylaşıyoruz"

Cumhurbaşkanı Erdoğan Londra'daki terör saldırısını kınadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşanan terör saldırısına ilişkin, "Londra'da gerçekleşen terör saldırısını şiddetle kınıyorum. Türkiye olarak, Birleşik Krallık'ın acısını derinden hissediyor ve paylaşıyoruz." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Londra'daki terör saldırısına ilişkin sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından Türkçe ve İngilizce olarak mesajlar paylaştı.

Londra'daki terör saldırısını şiddetle kınadığını belirten Erdoğan, şunları kaydetti:

"Londra'da gerçekleşen terör saldırısını şiddetle kınıyorum. Türkiye olarak, Birleşik Krallık'ın acısını derinden hissediyor ve paylaşıyoruz. Bu elim hadisede yaşamını yitirenlerin yakınlarına ve dost Birleşik Krallık halkına taziyelerimi sunuyor, yaralılara acil şifalar diliyorum. Türkiye, küresel barış ve güvenliğe büyük tehdit oluşturan terörle mücadelede dost ve müttefik Birleşik Krallık'la dayanışma içerisindedir."

AA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER