TFF Başkanı Demirören: "A Milli Futbol Takımı yeni bir hedefe doğru yola çıktı"

TÜRKİYE Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Antalya'da yarın Rusya ile oynanacak maç öncesi hazırlanan maç kitabı için açıklamalarda bulundu.

TFF Başkanı Demirören:
 

TÜRKİYE Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Antalya'da yarın Rusya ile oynanacak maç öncesi hazırlanan maç kitabı için açıklamalarda bulundu.

"Yeni hedef 2018" başlıklı yazı kaleme alan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, UEFA EURO 2016'ya katılma başarısı gösteren A Milli Futbol Takımı'nın yeni bir hedefe doğru yola çıktığını ifade etti.

Demirören'in görüşleri şu şekilde: "UEFA EURO 2016'ya katılma başarısı gösteren A Milli Takımımız, yeni bir hedefe doğru yola çıkıyor. Şimdi amaç 16 yıl aradan sonra FIFA Dünya Kupası'na katılmak ve Türkiye'yi dünyanın en önemli spor organizasyonlarından birisinde bir kez daha başarıyla temsil etmektir. Ülke olarak zorlu bir dönemi, birlik olarak ve kenetlenerek atlatıyoruz. Milli takımımızın bu dönemde geçmişten bugüne olduğu gibi yine ülkemizin gururu olacağına yürekten inanıyorum."

"FIFA 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde deplasmanda 5 Eylül'de Hırvatistan karşılaşması öncesinde Rusya'yı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Yıldırım Demirören, "Bu müsabaka iki dost ülkenin tarihteki 18'inci karşılaşması olmasının yanında Rusya'yı 22 yıl aradan sonra ülkemizde konuk ettiğimiz bir maç olma önemini taşıyor. Bu vesileyle Rusya Futbol Birliği yetkililerine ve Rus A Milli Takımı'na bir kez daha 'hoş geldiniz' diyorum. Dostluğu yüzyıllara dayanan iki büyük ülkenin Antalya Stadyumu'ndaki hazırlık maçının tüm futbolseverler açısından keyifli olmasını dilerim" ifadelerini kullandı.

DHA

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 11:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER