Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto 1. Lig'e 18'inci, TFF 2. Lig'e 19'uncu, TFF 3. Lig'e 17'nci ve Kadın Futbol Süper Ligi'ne 9'uncu hafta maçlarıyla devam edilecek.

Futbolda haftanın programı

TFF 2 ve 3. Lig ile Kadın Futbol Süper Ligi gruplarında hafta sonu yapılacak maçlarla sezonun ilk yarısı tamamlanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın programı şöyle:

Spor Toto 1. Lig

Bugün:

20.00 Çaykur Rizespor-Göztepe (Çaykur Didi)

Yarın:

13.30 Bodrumspor-Yılport Samsunspor (Bodrum İlçe)

13.30 Manisa FK-Tuzlaspor (Mümin Özkasap)

16.00 Sakaryaspor-Gençlerbirliği (Yeni Sakarya Atatürk)

16.00 Yeni Malatyaspor-Ankara Keçiörengücü (Yeni Malatya)

19.00 Eyüpspor-Dyorex Boluspor (Eyüp)

18 Aralık Pazar:

13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Pendikspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Erzurumspor FK-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir)

19 Aralık Pazartesi:

20.00 Adanaspor-Altaş Denizlispor (Yeni Adana)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

Yarın:

14.00 Esenler Erokspor-Düzce Cam Düzcespor (Esenler Erok)

18 Aralık Pazar:

14.00 Bursaspor-Eşin Group Nazilli Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)

14.00 Hes İlaç Afyonspor-Somaspor (Zafer)

14.00 Batman Petrolspor-Şanlıurfaspor (Batman Yeni Şehir)

14.00 Çorum FK-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (Çorum Şehir)

14.00 Sivas Belediyespor-Isparta 32 (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Menemen FK (Diyarbakır)

14.00 Ankaraspor-Anagold 24 Erzincanspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Tarsus İdmanyurdu-İnegölspor (Tarsus İlçe)

Kırmızı Grup:

Yarın:

14.00 Bucaspor 1928-Diyarbekirspor (Yeni Buca)

18 Aralık Pazar:

14.00 Kocaelispor-Ankara Demirspor (Kocaeli)

14.00 Kırşehir FK-GMG Kastamonuspor (Kırşehir Ahi)

14.00 Serik Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Serik İsmail Oğan)

14.00 Sarıyer-TECO Karacabey Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş-Ev sahibi takım seyircisiz)

14.00 Uşakspor-İskenderunspor (Uşak 1 Eylül)

14.00 Baynet İnşaat Balıkesirspor-Bitexen Vanspor FK (Balıkesir Atatürk)

14.00 Pazarspor-Zonguldak Kömürspor (Pazar İlçe)

14.00 Fethiyespor-Adıyaman FK (Fethiye İlçe)

14.00 Weecoins Kırklarelispor-1461 Trabzon FK (Kırklareli Atatürk)


TFF 3. Lig

1. Grup:

18 Aralık Pazar:

13.00 BC Group Ağrı 1970-Çatalcaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Edirnespor (Şile)

14.00 Karşıyaka-Entegre Solar Elazığspor (Alsancak Mustafa Denizli)

14.00 Hacettepe 1945-1922 Konyaspor (Osmanlı)

14.00 Amasyaspor FK-52 Orduspor FK (12 Haziran)

14.00 Yomraspor-Yeni Mersin İdmanyurdu (Yomra İlçe)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kelkit İlçe)

14.00 Eskişehirspor-Nevşehir Belediyespor (Eskişehir Yeni)

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Belediye Derincespor (Faruk Çelik)

2. Grup:

Yarın:

14.00 Armoni Alanya Kestelspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik)

14.00 Bulvarspor-Ergene Velimeşespor (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

18 Aralık Pazar:

14.00 Alagöz Holding Iğdır FK-Yeşilyurt DÇ Ofspor (Iğdır Şehir)

14.00 Orduspor 1967-Karaman FK (Yeni Ordu)

14.00 Turgutluspor-Bayrampaşaspor (Turgutlu 7 Eylül)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Darıca İlçe)

14.00 23 Elazığ FK-Kuşadasıspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Merkez Spor Kompleksi)

3. Grup:

Yarın:

14.00 Akhisarspor-Muş 1984 Muşspor (Spor Toto Akhisar)

14.00 Bursa Yıldırımspor-Kepez Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

18 Aralık Pazar:

14.00 Efeler 09 FK-68 Aksaray Belediyespor (Adnan Menderes)

14.00 Malatya Arguvanspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Güneş Holding Çankaya FK (Maltepe Hasan Polat)

14.00 Bitexen Sapanca Gençlikspor-Nigde Anadolu FK (Sapanca Atatürk)

14.00 Osmaniyespor FK-Fatsa Belediyespor (7 Ocak)

14.00 Merkür Holding Erbaaspor-Artvin Hopaspor (Erbaa İlçe)

14.00 Siirt İl Özel İdaresi-Bergama Belediyespor (Siirt Atatürk)

Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu:

18 Aralık Pazar:

12.00 Fatih Vatanspor-Altay (Fatih Mimar Sinan)

13.00 Onvo Hatayspor-Wulfz Fatih Karagümrük (Reyhanlı Tayfur Sökmen)

13.00 Beşiktaş Vodafone-ALG Spor (Fulya Hakkı Yeten Tesisleri)

14.00 Dudullu-Hakkarigücü (Dudullu)

B Grubu:

Yarın:

12.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Galatasaray Petrol Ofisi (Osmanlı)

18 Aralık Pazar:

12.00 Bitexen Adana İdmanyurduspor-Amed Sportif Faaliyetler (Muharrem Gülergin Futbol Sahası)

12.00 Konak Belediyespor-Ataşehir Belediyespor (İzmir Atatürk 1 Nolu Yan Saha)

12.30 Kireçburnu-Bitexen 1207 Antalyaspor (Çayırbaşı)

AA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER