Bursaspor Otobüsüne Saldırıyla İlgili 6 Kişi Gözaltına Alındı

Jandarma, Kasımpaşa maçı dönüşünde gişelerde Bursaspor otobüsüne yapılan saldırıyla ilgili 6 kişiyi gözaltına aldı.

Bursaspor Otobüsüne Saldırıyla İlgili 6 Kişi Gözaltına Alındı
Kasımpaşa'ya 4-0 yenildikten sonra Bursa'ya dönüşte Gebze-Orhangazi-İzmir otoyolu Karsak gişelerinde Bursaspor kafilesi otobüsüne yapılan saldırıyla ilgili 6 kişi jandarma tarafından gözaltına alındı.

İstanbul'da cuma akşamı Kasımpaşa'ya 4-0 yenildikten sonra Bursa'ya dönerken bir grup taraftarın ellerindeki bıçak ve sopalarla takım otobüsüne girip futbolcuları tartaklayıp dövmesi ile ilgili soruşturma sürdürülüyor. Bursaspor'un saldırı ile ilgili şikayetçi olması sonrasında soruşturma başlatan Orhangazi Jandarma Komutanlığı ekipleri 6 kişiyi gözaltına aldı.

4 KİŞİNİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLMİŞTİ

Olay gecesi futbolcu ve yönetimin şikayetçi olmaması sonrasında Orhangazi Jandarma ekipleri 4 kişi hakkında kimlik tespiti yaptıktan sonra, gözaltına alınan bazı kişileri serbest bırakmıştı. Bursaspor Kulübü ve bazı futbolcuların daha sonra olayla ilgili şikayetçi olmaları üzerine Bursa Jandarma Komutanlığı ile ortak çalışma yapan Orhangazi Jandarma Komutanlığı ekipleri, takım otobüsüne saldırı olayı ile ilgili 6 kişiyi gözaltına aldı. Orhangazi Jandarma Komutanlığı'nda işlemleri devam eden şüphelilerin izlenecek olan kamera kayıtları sonrasında saldırı olayına karışıp karışmadıkları tespit edilecek.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 11:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER