Zafer ve İP'den istifa eden 813 üye, MHP'ye katıldı

İstanbul Sultanbeyli’de, Zafer ve İYİ Parti’den istifa eden 813 vatandaş Milliyetçi Hareket Partisi’ne katıldı. Üye kayıt programında açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, "Bugünün mutlu ve güzel bir gün olduğunu belirterek, "Bugün aramıza yeni katılan hanımefendiler, beyefendiler, kardeşlerimiz, dava arkadaşlarımız var. Nereden? İYİ Parti'den, Zafer Partisinden, Gelecek'ten, Deva'dan ve diğerlerinden... Hoş geldiniz." dedi.

Zafer ve İP'den istifa eden 813 üye, MHP'ye katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Sultanbeyli'de "Yeni Üye Katılım" programında yeni üyeler rozetlerini teslim aldı.

2023 Genel Seçimleri doğrultusunda saha çalışmalarını hızlandıran Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultanbeyli'de "Üye Kabul" töreni düzenledi. Sultanbeyli Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde gerçekleşen programda partiye yeni üye olan vatandaşlara, rozetleri takdim edildi. Üye katılım programına Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter de katıldı.

813 ÜYE MHP'YE KATILDI

İstanbul Sultanbeyli'de, Zafer ve İYİ Parti'den istifa eden 813 vatandaş Milliyetçi Hareket Partisi'ne katıldı. Üye kayıt programında açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, 'Daha nice katılım törenlerinde buluşacağız' dedi.

SABAH.com

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2023, 20:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER