Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Yıldırım: Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın yeniden seçilmesi ülkücü gençliğin önceliğidir

- "Ülkü Ocaklarının adayı belli, kararı nettir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Mayıs'ta yeniden cumhurbaşkanı seçilmesi ve seçimlerden ezici çoğunlukla zaferle çıkması ülkücü gençliğin öncelikli hedefidir"

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Yıldırım: Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın yeniden seçilmesi ülkücü gençliğin önceliğidir

ANKARA (AA) - Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, "Ülkü Ocaklarının adayı belli, kararı nettir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Mayıs'ta yeniden cumhurbaşkanı seçilmesi ve seçimlerden ezici çoğunlukla zaferle çıkması ülkücü gençliğin öncelikli hedefidir." ifadesini kullandı.

Yıldırım, 28 Mayıs'taki Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turuna ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, Cumhur İttifakı sayesinde milli kazanımların süreceğini, milli ülkülerin gerçekleşeceğini ve Türk dünyasının birliğinin sağlanacağını, beli kırılan PKK başta olmak üzere tüm terör örgütleriyle etkin mücadelenin amansız devam edeceğini belirtti.

Cumhur İttifakı ile Türkiye Yüzyılı'nın başlayacağını belirten Yıldırım, şunları kaydetti:

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin “Lider Ülke Türkiye” vizyonunda, 2023 süper güç Türkiye yolunda Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesi için var gücümüzle çalışacağız.

Cumhur İttifakı sayesinde Türkiye Yüzyılı başlayacak, milli kazanımlarımız sürecek; milli ülkülerimiz gerçekleşerek Türk Dünyası’nın birliği sağlanacak ve belini kırdığımız pkk başta olmak üzere tüm terör örgütleriyle etkin mücadelemiz amansız devam edecektir.

Cumhur İttifakı, Batı’nın aleni itirazına rağmen; Doğu Akdeniz’de, Suriye’de, Irak’ta, Azerbaycan’da, Libya’da ve Kıbrıs’ta kuşatmayı yarmış, fiili Türk gücünü oluşturmuştur.

Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı güç birliği, Türk ve Türkiye düşmanlarının korkulu rüyası olmaya devam edecektir.

Zillet İttifakı’nın HDP, PKK, FETÖ ve diğer teröristlerle olan birlikteliğine Türk milleti ve gençliği gerekli cevabı 14 Mayıs’ta sandıkta vermiştir. Kılıçdaroğlu ilk turda Selahattin Demirtaş’a özgürlük derken 2. turda sahte milliyetçilik söylemleriyle iki yüzlülüğünü bir kere daha ortaya koymuştur. Kandil’deki teröristlerin videolarda yalvararak oy istediği Kılıçdaroğlu yenilmeye mahkûmdur.

Ülkü Ocaklarının adayı belli, kararı nettir. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Mayıs’ta yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçilmesi ve seçimlerden ezici çoğunlukla zaferle çıkması Ülkücü gençliğin öncelikli hedefidir. 

Bu vesileyle milli ülküler etrafında kenetlenen, vatanın bölünmez bütünlüğünü savunan tüm gençlerimizi 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımızın yanında Lider Ülke Türkiye Vizyonuna sahip çıkmaya davet ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2023, 19:05

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER