MHP’li Yıldırım: FETÖ’nün siyasi ayağını merak edenler CHP listelerine baksın

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Sincan’da ilçe teşkilatının düzenlediği iftar programında katıldı. Programda yaptığı konuşmada Türkiye’yi zillet ittifakının kirli emellerine terk etmeyeceklerini belirten MHP’li Yıldırım, “FETÖ’nün siyasi ayağını merak edenler CHP’nin milletvekili listelerine baksın” dedi.

MHP’li Yıldırım: FETÖ’nün siyasi ayağını merak edenler CHP listelerine baksın

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Sincan’da ilçe teşkilatının düzenlediği iftar programında katıldı.

detail-photo-fancybox-1

“DAHA GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN CUMHUR İTTİFAKI’NA DESTEĞİNİZİ İSTİYORUZ”

Sincan Kent Meydanı’nda düzenlenen ve vatandaşların yoğun bir ilgi gösterdiği iftar yemeğinde konuşan Yıldırım, “Daha güçlü Türkiye için Cumhur İttifakı’na desteğinizi istiyoruz. Birinci turda Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı seçtirmek için desteğinizi istiyoruz. Mecliste daha güçlü MHP için 3 Hilal’e oylarınızı bekliyoruz. Gavurla yatıp, gavurla plan kuranlara Allah fırsat vermesin!” dedi.

detail-photo-fancybox-2

“TÜRKİYE’Yİ ZİLLET İTTİFAKININ KİRLİ EMELLERİNE TERK ETMEYECEĞİZ”

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Karabağ’ın azad olup Anavatan Azerbaycan’ına kavuşması, Doğu Akdeniz’deki doğalgaz arama çalışmaları, savunma sanayinde kaydedilen muhteşem ilerlemeler, yerli aracın yollara çıkması, bir ucu Afrika’dan tutun da diğer ucu Kafkaslar’a uzanan Türk etkisinin arkasında Cumhur İttifakı’nı kuran iradenin olduğunu söyleyerek, “Türkiye’nin kazanımlarını heba edemeyiz. Küresel oyun kurucu haline gelmiş, dünyada sözü dinlenen ülke olmuş Türkiye’yi, terör örgütleriyle, küresel çetelerle birliktelik kurarak, sonu felaket olan bir uçuruma sürüklemek isteyen zillet ittifakının kirli ve karanlık emellerine terk etmeyeceğiz.” diye konuştu.

detail-photo-fancybox-3

“FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞINI MERAK EDENLER CHP’NİN MİLLETVEKİLİ LİSTELERİNE BAKSIN”

Sincanlı vatandaşların hınca hınç doldurduğu ve miting alanını andıran alanda olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Yaşar Yıldırım, “15 Temmuz’da Genelkurmay’ın önünde, Boğaz Köprüsü’nde verilen istiklal mücadelesiyle Cumhur İttifakı kuruldu. Diğer yandan da 15 Temmuz cuntasının, FETÖ’nün siyasi ayağı vücut buldu. Bugün FETÖ’nün siyasi ayağını merak edenler CHP’nin milletvekili listelerine baksın.” diyerek, Atatürk’ün kalan kutlu mirasın nasıl ihanete kurban edildiğini belirtti.

detail-photo-fancybox-4

“OLMADIĞI GİBİ GÖRÜNENLERE TÜRK MİLLETİ ASLA İMKAN TANIMAYACAKTIR”

“İslam’a düşman olduğu halde, seçim zamanı, Müslümanın, muhafazakârın, milliyetçinin oyunu nasıl (ç)alırım düşüncesiyle münafıklaşma başlar. Kimdir münafık? Olmadığı gibi görünenlerdir! Kendini başka türlü gösteren münafıklara Türk milleti asla imkan tanımayacaktır.” diyerek konuşmasını tamamlayan Yıldırım, vatandaşların yoğun ilgi ve tezahüratları arasında alandan ayrıldı.

detail-photo-fancybox-5

AA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER