MHP'li Yönter: Her İP'ini koparanın konuştuğu bir yerde senin özün ne ki sözün doğru olsun

MHP (AR-GE) Genel Başkan Yardımcısı ve MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, İP'li Lütfü Türkkan'ın Milliyetçi Hareket Partisi'nin 100 maddelik anayasa önerisine yönelik sözlerine tepki gösterdi. Yönter, "Her İP'ini koparanın konuştuğu bir yerde senin özün ne ki sözün doğru olsun." dedi.

MHP'li Yönter: Her İP'ini koparanın konuştuğu bir yerde senin özün ne ki sözün doğru olsun

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 100 maddelik anayasa önerisi sonrası, İP'li Lütfü Türkkan açıklamalarda bulundu. Bunun üzerine, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter de öneriyi 'saçma sapan' bulduğunu söyleyen İP'li Türkkan'a sert tepki gösterdi.

HER İP'İNİ KOPARANIN KONUŞTUĞU BİR YERDE SENİN ÖZÜN NE Kİ SÖZÜN SOĞRU OLSUN

Yönter, açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

"Lütfü Türkkan, anayasa önerimizi saçma sapan bulmuş! Tam tersini söylese şaşardım! Dibe vuran sarı Lütfü, çürük İP’le tırmanmaya çalışıyor...Bak Lütfü, senin aklın ermez, çünkü fıtratın buna müsaade etmez...Ah diyorum, sen de adamım diye geziyorsun ya, işte zulmet tam da budur!

Lütfü Türkkan'ın fikri mülahazası bizim yaptıklarımızı tahayyül bile edemez. Söylediklerinin bir hücceti yokki bizim nezdimizde kıymet görsün. Her İP'ini koparanın konuştuğu bir yerde senin özün ne ki sözün doğru olsun."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER