MHP'li Tamer Osmanağaoğlu İzmir'de konuştu: Aday belli karar net!

MHP Genel Sekreter Yardımcısı, İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu Karşıyaka ve Bayraklı’da gerçekleştirdiği yoğun programda “İstikbal ve istiklal için mukaddes bir mücadele veriyoruz. Hem milleti hem devleti gazi olan Türk milletinin her bir ferdi gelecek yüzyılı şekillendirecek 2023 vizyonumuza sahip çıkmıştır. Küçük hesaplar yapmıyoruz, gizli defterler tutup, lafı yuvarlayıp, bir masa etrafında top da çevirmiyoruz. O yüzden diyoruz ki; Karar Belli, Aday Net!” ifadelerini kullandı.

MHP'li Tamer Osmanağaoğlu İzmir'de konuştu: Aday belli karar net!

Karşıyaka ve Bayraklı ilçelerinde hem Sivil Toplum Kuruluşlarıyla hem de vatandaşlarla bir araya gelen Osmanağaoğlu’na MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, Karşıyaka İlçe Başkanı Akif Yılmaz, Bayraklı İlçe Başkanı Tuncay Arslan, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer de eşlik etti.

Gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Tamer Osmanağaoğlu; “İstikbal ve istiklal için mukaddes bir mücadele veriyoruz. Doğu Akdeniz’de, Ege’de, Libya’da, Suriye’de, Irak’ta, Karabağ’da, Balkanlar’da, Kıbrıs’ta verilen mukaddes mücadele  Türk milletine olan mensubiyetimizin ve sorumluluğumuzun gereğidir. Biliyoruz ki, Türkiyenin yanında olmayanlar, Türk milletinin dertleriyle dertlenmeyenler ne verdiğimiz mücadeleyi ne de gelecekte tarih kitaplarında altın harflerle yazılacak zafer müjdesini görememektedirler.” ifadelerini kullanarak şunları söyledi:

“Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli, MHP ne yapmaya çalışıyor? Adımızdan, onurumuzdan, şerefimizden emin olduğumuz kadar eminiz: İkbale değil istikbale adanan mizaç ve karakterin gereği neyse onu yapmaktadır! Kısır gerilimlerle oynayacak vaktimizin olmadığını söylemektedir. Türk milletine “vatan, bayrak ve mukaddesat etrafında birleşme çağrısı yapmaktadır. Liderimiz Sn. devlet Bahçeli’nin ifade ettikleri gibi: Biz sorumluluğumuzun idrakindeyiz. Türk milletini, çağlar üzerinden sıçratmanın peşindeyiz. Allah’ın izniyle de başaracağız. Çağrımız birliğe ve dirliğedir. Çağrımız önce ülkem ve milletim diyen her insanımızadır. Çağrımız milli birlik ve huzurlu yarınlaradır.”

SORUMLULUĞUMUZUN İDRAKİNDEYİZ

Soruyorlar: Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli, MHP ne yapmaya çalışıyor? Bilinmelidir ki; adımızdan, onurumuzdan, şerefimizden emin olduğumuz kadar eminiz. İkbale değil istikbale adanan mizaç ve karakterin gereği neyse onu yapmaktadır! Kısır gerilimlerle oynayacak vaktimizin olmadığını söylemektedir. Türk milletine “vatan, bayrak ve mukaddesat” etrafında birleşme çağrısı yapmaktadır.

Liderimiz Sn. devlet Bahçeli’nin ifade ettikleri gibi:

Biz sorumluluğumuzun idrakindeyiz. Türk milletini, çağlar üzerinden sıçratmanın peşindeyiz. Allah’ın izniyle de başaracağız. Çağrımız birliğe ve dirliğedir. Çağrımız önce ülkem ve milletim diyen her insanımızadır. Çağrımız milli birlik ve huzurlu yarınlaradır.

SİYASEYİ ÇETELEMİZ DEĞİL SİYASİ REÇETEMİZ VARDIR

Cumhur İttifakının temellerini çıkarsız ve temiz bir sayfada buluşan ulvi kadrolar oluşturmuştur. Siyasi çetele değil siyasi reçetemiz vardır! Kararsızlık değil, sadakatle Türk milletine hizmet kararlılığımız mevcuttur. Faturalar üzerinden Türk milletiyle olan asırlık hesaplarını görmeye çalışanlar şimdiden tökezlemiştir.  Türk Devleti Türk milletini, sebebi binlerce kilometre uzakta da olsa hiçbir ekonomik dalgalanmanın kurbanı etmemiştir etmeyecektir. Emeklilerimizin maaşları en düşük emekli maaşı 3500 TL olmak üzere düzenlenmiştir. KYK Borcu olan milyonlarca öğrencimizin faizleri silinmiş, ana para ile borçlarını ödemeleri için çalışmalar tamamlanmıştır. Yüzbinlerce polisimizin, yüzbinlerce uzman çavuşumuzun, yüzbinlerce öğretmenimizin, yüzbinlerce değişik meslek grubunda bulunan memurlarımızın 3600 Ek gösterge sorunu başta olmak üzere özlük haklarında kalıcı düzenlemeler yapılmıştır. Yine yüzbinlerce vatandaşımızın merakla beklediği EYT problemi de inşallah TBMM Çalışmalarına başlar başlamaz Genel Kurul Gündemine gelecek, bu problemde vatandaşımızın taleplerini giderecek şekilde çözüme kavuşturulacaktır.

Görmek istemeyenler var, duymak istemeyenler var, kabul etmek istemeyenler var: Türkiye dünya diplomasisine yön veren bir ülke olmuştur. Türkiye hem kendi bölgesinde hem de gönül coğrafyasında siyasete yön veren pozisyondadır. Bugün bölgesindeki siyasetin etkisinde kalan değil bölge siyasetine etki eden bir Türkiye vardır. Yarın ise bölge ekonomisine daha fazla etki eden, coğrafyamızın ekonomisinin lokomotifi olan bir Türkiye’ye hep birlikte kavuşacağız. Zalimlerden medet ummuyoruz, kan emicilere yem olmamak için tarihi bir mücadele veriyoruz. Küçük hesaplar yapmıyoruz, gizli defterler tutup, lafı yuvarlayıp, bir masa etrafında top da çevirmiyoruz. Cumhur İttifakının adayı bellidir. Recep Tayyip Erdoğan’dır. MHP’nin kararı bellidir. Cumhur İttifakının hedefleri nettir. O yüzden diyoruz ki; Karar Belli, Aday Net!”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER