MHP'li Özdemir: Zileli, istediği kadar kıvransın! Milletimizin MHP’ye güveninin altında ezilmeye mahkûmdur

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, yazar Ümit Zileli'nin mesnetsiz açıklamaları hakkında sert tepki gösterdi. Özdemir, 'Müzmin MHP ve Ülkücü hasmı' dediği Ümit Zileli'den için; "İstediği kadar kıvransın! Milletimizin MHP’ye olan güven ve iradesinin altında ezilmeye mahkûmdur." dedi.

MHP'li Özdemir: Zileli, istediği kadar kıvransın! Milletimizin MHP’ye güveninin altında ezilmeye mahkûmdur

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. 

Açıklamasında, "Merak etmeyin, az daha sabredin ve 2023’te de aynı duyguyu yaşayacağınızdan emin olun." diye seslenen Özdemir, Türk Milletinin teveccühü ile Ümit Zileli ve gibilere karşın MHP'nin yükseleceğini, Cumhur İttifakı'nın da Türkiye'yi milli hedeflerine ulaştıracağını söyledi.

Ümit Zileli ve gıyabında MHP ve Ülkücü hasımlarına da seslenen Özdemir, "MHP’nin başarısını engelleyememiş olmanız içinizi çok acıtmış! Sevsinler sen ve senin gibilerin demokrasi anlayışını!" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in açıklaması şöyle;

ÜMİT ZİLELİ VE GİBİLERİ, MÜZMİN MHP VE ÜLKÜCÜ HASIMIDIR

"Müzmin MHP ve Ülkücü hasmı olduğunu yazdığı ucuz karakterli, yalan ve yanlışlarla dolu köşe yazısıyla bir kez daha gösteren, konuları çarpıtmaya çalışırken çarpılan Ümit Zileli istediği kadar kıvransın! Milletimizin MHP’ye olan güven ve iradesinin altında ezilmeye mahkûmdur.

MHP demokrasi tarihimiz boyunca ne zaman siyasi bir tıkanıklık yaşanmışsa bunu ortadan kaldıran, demokrasiyi tehdit eden unsurlara karşı daima mücadele edip milletinin yanında duran, Türkiye’nin gelişim ve ilerleyişini planlayıp önünü açan konumuyla eşsiz kıymete sahiptir.

Ülkemizin milli birlik ve bütünlüğüne kasteden çevre ve kişilere beslemediği hasımlığı fırsatını buldukça MHP’ye göstermeye çalışan çarpık Zileli, senin gibi birinden zaten MHP’nin Türkiye için üstlendiği sorumluluk ve sevdasındaki duruşunu hakkaniyetle paylaşacağın beklenemez!

İÇİNİZİ ÇOK ACITMIŞ!

Senin gibiler maksatlı, hesaplı, yönlendirmeli, yalan, yanlış ve iftira dolu yazılarla MHP’ye, Sn Genel Başkanımıza ve tertemiz dava arkadaşlarımıza karşı istediğini yazacak, böylelikle MHP’yi engellemeye çalışacak ama gerçekler kamuoyuna ilan edilince de adı tehdit olacak!

Sevsinler sen ve senin gibilerin demokrasi anlayışını! Belli ki 2018 yılında gazetelere verdiğimiz ilan maskenizi düşürdüğünden, en önemlisi millet iradesi altında ezilmeniz ve yaptığınız her türlü tezvirata rağmen MHP’nin başarısını engelleyememiş olmanız içinizi çok acıtmış!

Merak etmeyin, az daha sabredin ve 2023’te de aynı duyguyu yaşayacağınızdan emin olun. Zira milletimizin teveccühü ile MHP yine sizin gibilere rağmen yükselme başarısını sürdürecek, Cumhur İttifakı Türkiye’yi milli hedeflerine ulaştırma gayret ve sorumluluğuna devam edecektir."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER