MHP'li Özdemir: İhanetin temsilcileri aradan geçen her gün biraz daha kesinleşiyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, sözde 'Kürt sorunu' konusunu gündeme getirerek 'HDP meşrudur' söylemini dillendiren CHP ve İP hakkında açıklama yaptı. "ABD Başkanı Biden, göreve gelmeden 'Türkiye’de muhalefeti destekleyeceğiz' diyerek gönderdiği sinyali, 'Suriye’de PKK’yı terk etmeyeceğiz' noktasına taşımışken, ihanetin temsilcileri aradan geçen her gün biraz daha kesinleşiyor." dedi.

MHP'li Özdemir: İhanetin temsilcileri aradan geçen her gün biraz daha kesinleşiyor

CHP ve İP'e, destek verdikleri HDP'den 'Anayasanın ilk dört maddesi değiştirilmelidir' çağrısı yapıldığını aktaran Özdemir, ziiletin gizli ajandasının ortaya çıktığını söyledi.

Bu dönemde, FETÖ, PKK gibi terör örgütlerini koruyup kollayan ABD’nin Ülkü Ocakları’nı hedef almasını, "Zillete biçilen rol ve PKK’ya sunulan destek vaadinden ayrı bir beyhude uğraş değildir." şeklinde değerlendiren Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı  İsmail Özdemir, açıklamasında şunları kaydetti:

ZİİLETİN GİZLİ AJANDASI, BİRER BİRER ORTAYA ÇIKIYOR

PKK’nın siyasi uzantısı HDP için meşrudur ve mecliste olmalıdır diyen, sözde Kürt sorunu ifadesiyle etnik bölücülüğü kışkırtan CHP ile yancısı İP’e yine HDP’den “Anayasanın ilk dört maddesi değiştirilmelidir” çağrısı gelmiş! Zilletin gizli ajandası birer birer ortaya çıkıyor!

Zillet kesiminin olmayan bir sorunu varmış gibi yansıtarak varmaya çalıştıkları yerin ülkeyi nereye sürüklemek istediği daha şimdiden belli değil mi? Kaldı ki PKK’ya ait tv kanallarına çıkarak anayasanın ilk dört maddesinin değiştirilebileceğini söyleyen de CHP değil miydi?

İP, 'ANAYASA'NIN İLK DÖRT MADDESİ DEĞİŞTİRİLMELİDİR' ÇAĞRISINA NEDEN SESSİZ?

İP bu kirli ve sinsi tezgâhın neresindedir? Akşener’e verilen adaylıktan çekil aklı ile HDP’yi mecliste tutacak söylem içerisinde olun aklının kaynağı aynı yer midir? İP, HDP meşrudur derken, şimdi anayasanın ilk dört maddesi değiştirilmelidir çağrısına neden sessiz?

ABD Başkanı Biden, göreve gelmeden “Türkiye’de muhalefeti destekleyeceğiz” diyerek gönderdiği sinyali, “Suriye’de PKK’yı terk etmeyeceğiz” noktasına taşımışken, ihanetin temsilcileri aradan geçen her gün biraz daha kesinleşiyor.

FETÖ’cülerle kol kanat geren, PKK’yı koruyup kollayan ABD’nin, Türk Milleti’nin bağrından çıkan en güzide müesseselerden olan Ülkü Ocakları’nı rezil tanımlamalarla bir araya getirme uğraşı, zillete biçilen rol ve PKK’ya sunulan destek vaadinden ayrı bir beyhude uğraş değildir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER