MHP'li Özdemir: Çölaşan ve aynı zihniyet sahipleri hüsrandan kurtulamayacaklar

Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan'a bir tepki de MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir'den geldi. Özdemir, "Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan’ı gayet iyi tanırız! 'MHP misyonunu tamamladı' başlıklı haber ve yazılarla nereye hizmet ettiğini, bugün de nereye yaranmaya çalıştığını, kimin kurşun askeri olduğunuzu iyi biliriz!" dedi.

MHP'li Özdemir: Çölaşan ve aynı zihniyet sahipleri hüsrandan kurtulamayacaklar

Çölaşan’la beraber içerisinde bulunduğu zihniyet sahipleri ikbal ve iktidar heyecana kapılsalar da hüsrandan kurtulamayacaklarını belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, "Milli iradeden daha üstün bir güç olmadığını gerçeğiyle yüzleşecekler"  dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in açıklaması şu şekilde;

MAKSATLI KALEM ÇÖLAŞAN KENDİNİ YORMASIN; MİLLİ İRADEDEN DAHA ÜSTÜN GÜÇ YOK

"Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan’ı gayet iyi tanırız! Geçmişte hangi tezgâhları çevirmeye kalkarak “MHP misyonunu tamamladı” başlıklı haber ve yazılarla nereye hizmet ettiğini, bugün de nereye yaranmaya çalıştığını, kimin kurşun askeri olduğunuzu iyi biliriz!

Maksatlı kalem Çölaşan bu yüzden kendisini yormasın, Türkiye’nin 15 Temmuz 2016’dan bu yana nereden nerelere geldiği ortadadır. Ülkemiz, terörün başı ezmeye, egemenlik haklarımızı her alanda kararlıkla korumaya, küresel güç olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

MHP, TÜRK MİLLETİNİN SARSILMAZ KALESİDİR

MHP, Çölaşan ve türevleri olan çaşıtların maksatları ve eylemleri karşısında Türkiye’nin sapasağlam ayakta kalması için aşamadıkları; her defasında irade, mücadele ve başarıları karşısında diz çökmek mecburiyetinde kaldıkları Türk Milleti’nin sarsılmaz kalesidir.

Türkiye, yakın zaman öncesine kadar yaşananlara bakıldığında nice tehdit ve tehlikelerden döndü. MHP bütün bunlar karşısında daima milli irade, demokrasi ve Türkiye safının yanında yer aldı. Kuvveti her daim milletin kendisinden bildi.

ÇÖLAŞAN VE AYNI ZİHNİYETTEKİLER HÜSRANDAN KURTULAMAYACAKTIR

Kaos bekleyenler, kriz umanlar, siyasi belirsizlik hesabına girenler ve Türkiye’nin mahvından çıkar umanlarsa saplandıkları bağnazlıkla Türk Milleti’ne hasım olanlardan daha çok hasımlık yaptılar, yapmaya da devam ediyorlar.

Çölaşan’la beraber içerisinde bulunduğu zihniyet sahipleri, ikbal ve iktidar için Türkiye’ye dışarıdan müdahale etme amacı taşıyanların sözleri ile heyecana kapılsalar da hüsrandan kurtulamayacaklar, milli iradeden daha üstün bir güç olmadığını gerçeğiyle yeniden yüzleşecekler."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER