MHP'li Karakaya: Geleceğin mimarı Cumhur İttifakı’dır

Seçim çalışmalarını ara vermeden hızla sürdüren MHP’li Mevlüt Karakaya, geleceğin mimarının Cumhur İttifakı olduğunu söyledi.

MHP'li Karakaya: Geleceğin mimarı Cumhur İttifakı’dır

Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Ankara Birinci Bölge, Birinci Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Sabah saatlerinde esnaf ziyaretiyle programlarına ara vermeden devam eden MHP'li Karakaya, Mamak Boğaziçi mahallesinde esnafa “hayırlı-bereketli işler” ziyareti yaparak, sokakta vatandaşla sohbet etti.

“HER ZALİMLİĞİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ”

Gösterdikleri samimi ilgi ve alakadan dolayı esnafa ve vatandaşa teşekkürlerini sunan Karakaya, ardından Türkiye Kamu Sen Eski Genel Başkanı ve Ankara birinci bölge milletvekili adayı Önder Kahveci, İlçe Başkanı Mustafa Esen ve teşkilat mensuplarıyla Ankara Sinoplu Dernekler Federasyonunun (ANSİDEF) iftar programına katılarak şu ifadeler de bulundu:

"Milli birlik ve dayanışma ruhuyla, mazisi bin yıla dayanan kardeşlik şuuruyla her zorluğun, her zulmetin, her zalimliğin üstesinden geleceğimizi dostlarımız da, düşmanlarımız da akıllarından bir an olsun çıkarmamalıdır. "

“TESLİMİYETÇİ İLKELLER HER DEFASINDA HÜSRANA UĞRADI”

İftar sonrası çat kapı programı "Yozgatlı Dernekler Federasyonu” oldu. MHP 1'inci bölge Ankara milletvekili adayı Önder Kahveci ve teşkilat mensuplarıyla katıldıkları çaylı sohbet toplantısında Karakaya; "Tarihin her buhranlı devrinde, Türk milleti devletiyle bir ve bütün haline gelmiştir. Şartlar içinden çıkılamaz kadar ağırlaştığı anda devleti milletten, milleti devletten ayırmanın ne kadar muhal bir hayal olduğu pek çok tecrübeyle sabittir. Hamdolsun mandacılar, muhterisler, maceraperest milliyetsizler her zaman kaybetmişlerdir. İşbirlikçiler, iradesizler, itibarsızlar, yabancıların güdümüne bin bir vaatle giren teslimiyetçi ilkeller her defasında hüsrana uğramışlardır." ifadelerine yer verdi.

Ardından Mamak Karaağaç köyünden AHİD Ankaralılar Derneği Mamak Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Merhum Ali Özdemir’in ailesine ve Mamak Gülveren Mahallesinde; merhum İlhami Kaya’nın ailesine taziye ziyaretinde bulunan Karakaya, oradan sahur vakti seçim iletişim merkezine geçti. Çevresindeki bayraklama çalışmalarına eşlik eden Karakaya, “Bu saatte burada azimle çalışan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER