MHP'li Deniz Depboylu'dan anlamlı ziyaret

3 Aralık Dünya Engelliler Günü öncesi Ankara'nın Altındağ ilçesinde bulunan Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesini ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, işitme engelli öğrencilerle bir araya geldi.

MHP'li Deniz Depboylu'dan anlamlı ziyaret

MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, işitme engelli öğrencileri ziyaret etti. Ziyareti sırasında, öğrenci, öğretmen ve okul yetkilileriyle konuşan Depboylu, öğrencilerin yaşadıkları problemleri inceledi.


Buradaki açıklamalarda bulunan Depboylu, bu problemlerin giderilmesi için çalışma yapılacağını vurguladı.


Depboylu, ''Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesinde hepsi birbirinden değerli, gönüllerinde sevgi ateşi yanan Kıymetli Öğretmenlerimizle ve İşitme Engelli Kardeşlerimizle bir araya geldik. Azimleri ve birbirlerine olan şefkatle sahiplenişleri karşılığı ölçülemeyecek bir durumdur. Türkiye’de 21 tane olan okulumuzda; işitme engelli öğrencilerimizin yaşadıkları problemleri yerinde görme ve güzel okulumuzu inceleme fırsatı bulduk. Eğitimcilerimizin durumları, işitme engelli kardeşlerimizin özlük hakları ve işitme engelli sporcuların problemleri hususunda ifade ettikleri konular ile sosyal hayatta karşılaştıkları sorunlar üzerinde çalışmalar yapacağımızı içtenlikle ifade ederim. Misafirperverlikleri için Okul müdürü Kazım Yerli beyefendiye, değerli öğretmenlerimize ve öğrencilerimize, ziyaretimizde bizlere eşlik eden İşitme Engelliler Federasyonu Yetkilisi Hayrullah beyefendiye teşekkür ediyorum. '' ifadelerini kullandı.


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER