MHP'li Büyükataman: Terör hedefleri vuruldukça feryat sesi Kılıçdaroğlu ve avenesinden gelmektedir

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP Lideri Devlet Bahçeli hakkındaki söylemlerine sert tepki gösterdi.

MHP'li Büyükataman: Terör hedefleri vuruldukça feryat sesi Kılıçdaroğlu ve avenesinden gelmektedir

Büyükataman açıklamasında, Milliyetçi Hareket Partisi'nin ülkemizin milli güvenliğini ilgilendiren konularda her zaman, tartışmasız bir şekilde Türkiye’nin tarafında olduğunu söylerken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun mesnetsiz söylemleri için ise; CHP'nin iktidar hırsıyla kontrolden çıktığını, çizgisinden koptuğunu, gayr-ı milli söylemlerin esiri olduğunu söyledi.

BU CHP İLE ATATÜRK CHP'Sİ ARASINDA HİÇ BİR BENZERLİK YOK!

Ülkenin bekasını, milletin çıkarlarını savunmak amacıyla “evet” oyu verilen Cumhurbaşkanlığı tezkeresi üzerinden Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye haddini aşan ithamlarda bulunan Kılıçdaroğlu ve CHP'si için Büyükataman, "Bu CHP ile Atatürk CHP’si arasında bir benzerlik olmadığı gibi, Kılıçdaroğlu ve Kuvayı Milliyeciler arasında da hiçbir benzerlik yoktur." ifadelerini kullandı.

 Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'ın açıklaması şöyle;

CHP, İKTİDAR HIRSIYLA KONTROLDEN ÇIKMIŞ ÇİZGİSİNDEN KOPMUŞTUR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu son grup toplantısında ilkesiz ve mesnetsiz açıklamalarına bir yenisini daha eklemiş; Türkiye Cumhuriyeti’nin sınır ötesi operasyon sinyali verdiği bu günlerde terör örgütlerinin söylemlerine sarılmıştır.

Ülkemizin bekasını, milletimizin çıkarlarını savunmak amacıyla “evet” oyu verdiğimiz Cumhurbaşkanlığı tezkeresi üzerinden Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve Liderimiz Devlet Bahçeli’ye haddini aşan ithamlarda bulunmuştur.

Milliyetçi Hareket Partisi, ülkemizin milli güvenliğini ilgilendiren konularda her zaman, tartışmasız bir şekilde Türkiye’nin tarafında olmuştur.

CHP ise; iktidar hırsıyla kontrolden çıkmış, çizgisinden kopmuş, gayr-ı milli söylemlerin esiri olmuştur.

TERÖR HEDEFLERİ VURULDUKÇA FERYAT SESİ KILIÇDAROĞLU VE AVENESİNDEN GELMEKTEDİR

2021 yılında, Türk askerinin Irak ve Suriye'deki görev süresini uzatan Cumhurbaşkanlığı tezkeresine HDP ile el ele vererek ‘hayır’ diyen Kemal Kılıçdaroğlu’nun asıl niyeti; Türkiye’nin terörle mücadelesini sekteye uğratmak, terör örgütlerine can suyu vermektir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin masadaki ve sahadaki kararlı duruşu; hem ülkemizin güvenliğini sağlamakta hem de bölgedeki mazlumların umudu olmaktadır.

Ne hikmetse terör hedefleri vuruldukça feryat sesi her seferinde Kılıçdaroğlu ve avenesinden gelmektedir.

CHP’yi terör destekçisi ülkelerin borazanı haline getiren Kılıçdaroğlu’nun her sıkıştığında “Bende Ülkücüyüm” çıkışıyla düştüğü komik durum içler acısıdır.

Bugünkü CHP; siyaset üretemeyen, dedikodu siyasetiyle Türkiye Cumhuriyeti’ne saldıran ve emperyalist efendilerine yaranmak için hazır ol da bekleyen bir haldedir.

TERÖRİSTLERE ÖZGÜRLÜK VAADİ DİLİNDEN DÜŞMÜYOR..!

Kemal Kılıçdaroğlu, kayyumlara karşı çıkarak; milletin belediyelerini terör örgütüne peşkeş çeken sözde belediye başkanlarına sahip çıkmaktadır.

Kemal Kılıçdaroğlu, terörist Selahattin Demirtaş’a, Sorosçu Kavala’ya sahip çıkmakta ve Türk yargısına meydan okumaktadır.

Hukuk ve adalet kavramlarını dilinden düşürmeyen Kılıçdaroğlu’nun “teröristlere özgürlük” vaadini hangi yöntemle gerçekleştireceği merak konusudur.

Ayrıca biz “Kuvayı Milliyeciyiz” söylemiyle gerçek yüzünü saklamaya çalışan Kılıçdaroğlu belli ki tarihten de habersizdir.

KILIÇDAROĞLU, BÖLÜCÜLÜĞÜN BİR NUMARALI HOLİGANIDIR

Kuvayı Milliye; Türk milletinin bağrından doğmuş, emperyalist işgalcilere ve onların yerli işbirlikçisi çetelere karşı kahramanca vatan toprağını savunmuştur.

Kemal Kılıçdaroğlu CHP’si ise; emperyalist işgalcilere payanda olmuş, terör çetelerinin sığınağı haline gelmiştir.

Bu CHP ile Atatürk CHP’si arasında bir benzerlik olmadığı gibi, Kılıçdaroğlu ve Kuvayı Milliyeciler arasında da hiçbir benzerlik yoktur.

Kemal Kılıçdaroğlu; Türkiye düşmanlarının kuklası, emperyalizmin aparatı, bölücülüğün bir numaralı holiganıdır.

KILIÇDAROĞLU'NDAN HER ŞEY OLABİLİR ANCAK ASLA ÜLKÜCÜ-MİLLİYETÇİ OLMAZ

Darbecilerin umudu, teröristlerin yandaşı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Ülkücülük, milliyetçilik, vatanseverlik” kavramlarının arkasına saklanması ikiyüzlülüğünün göstergesidir.

Milliyetçi olduğunu söyleyen ancak hangi milletin milliyetçisi olduğunu bir türlü ifade edemeyen Kılıçdaroğlu şunları aklına iyice sokmalıdır;

Vatan millet düşmanı teröristlere özgürlük isteyenden milliyetçi olmaz.

Emperyalizmin aparatlarından vatansever olmaz.

Türk devletinin düşmanlarıyla yol yürüyenden ülkücü olmaz.

Ülkücülük; ömrünü Türk milletinin varlığına adayan yiğitlerin davasıdır.

İstikbalini; yabancı başkentlere bağlayan, varlığını; teröristlere, darbecilere adayan Kılıçdaroğlu’ndan her şey olabilir ancak asla “ülkücü, milliyetçi ve vatansever” olmaz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER