MHP'li Büyükataman: 6'lı zillet ittifakının anayasa önerisi sınıfta kaldı

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Milletimizden aldığı oyu arka kapıdan HDP’ye ipotek eden CHP’nin sözcüsü, kötü komedyen Özgür Özel! Haddini aşarak durumu toparlamaya çalışsan da, CHP’nin düştüğü zillet çukurunda çırpınsan da, 6’lı zillet masasının Anayasa Önerisi sınıfta kalmıştır." ifadesini kullandı.

MHP'li Büyükataman: 6'lı zillet ittifakının anayasa önerisi sınıfta kaldı

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman sosyal medya hesabı üzerinden CHP Sözcüsü Özgür Özel’e tepki gösterdi.

Büyükataman tepkisinde “Sınırını aşan Özgür Özel’in Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ilkeli ve dürüst duruşunu, her zaman Türkiye’den taraf olan tavrını idrak edebilmesi elbette mümkün değildir” ifadelerine yer verdi.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman şu ifadelere yer verdi

Milletimizden aldığı oyu arka kapıdan HDP’ye ipotek eden CHP’nin sözcüsü, kötü komedyen Özgür Özel! Haddini aşarak durumu toparlamaya çalışsan da, CHP’nin düştüğü zillet çukurunda çırpınsan da, 6’lı zillet masasının Anayasa Önerisi sınıfta kalmıştır.

Sınırını aşan Özgür Özel’in Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ilkeli ve dürüst duruşunu, her zaman Türkiye’den taraf olan tavrını idrak edebilmesi elbette mümkün değildir.

CHP’li Özgür Özel, yalan ve yanlış görmek istiyorsa; “Kulak çekme, çelme takma” üzerine inşa ettikleri zillet masasına bakmalıdır. Rezillik görmek istiyorsa; CHP seçmeninin iradesini ABD ve İngiltere’de Türkiye düşmanlarına peşkeş çeken Kılıçdaroğlu ve CHP’sine bakmalıdır.

Zillet masasının açıkladığı Anayasa önerisinde; parti kapatma, dokunulmazlıklar ve yerel yönetimlerle ilgili açıklamalara bakıldığında, bu önerinin HDP’nin gönlünü hoş etme hassasiyeti ile hazırlandığı ve milletimize hiçbir faydası olmadığı açıkça ortadadır.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER