Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, sosyal medya hesabı üzerinden gazeteci Rahmi Turan’ın MHP’ye yönelik iftira dolu yazısına sert tepki gösterdi.

“MHP’YE SALDIRARAK HİÇBİR ŞEY ELDE EDEMEYECEK”

Turan’ın “…millet MHP’ye niye oy versin” diyerek yazısında MHP’ye iftiralar dizdiğini belirten MHP’li Yalçın, MHP’ye saldırarak hiçbir şey elde edemeyeceğini vurgulayarak Turan’la ilgili “MHP’ye haksız suçlamalar içeren yazısını yazarak nasıl bir iğrenç haletiruhiye içinde bulunduğunu, nasıl sicilli bir MHP düşmanı olduğunu; Ülkücülere hınç, komünistlere sempati duyduğunu manidar surette kanıtlamıştır.” dedi.

MHP’li Semih Yalçın, paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

“Sayın Genel Başkanımızın Hür Dava Partisi hususunda gerekli açıklamayı yapmış olmasına rağmen; yaşlı çakal Rahmi Turan, kuyruklu yalanlarla dolu bugünkü köşe yazısında, “…millet MHP’ye niye oy versin.” diye iki ayağını dikerek avazını yükseltmiş sanki MHP 54 yıllık bir siyasi hareket değilmiş, MHP’liler ülke yönetiminde söz sahibi olmamışlar gibi iftiralar dizmiştir.

“TOKMAK KAFALI BUNAK”

R. Turan denen densiz ve tokmak kafalı bunak gazeteci; MHP’ye haksız suçlamalar içeren yazısını yazarak nasıl bir iğrenç haletiruhiye içinde bulunduğunu, nasıl sicilli bir MHP düşmanı olduğunu; Ülkücülere hınç, komünistlere sempati duyduğunu manidar surette kanıtlamıştır.

Bağımsız Sakarya Milletvekili Dikbayır: "İYİ Parti'den adaleti, inancı, cesareti ihraç ettiler" Bağımsız Sakarya Milletvekili Dikbayır: "İYİ Parti'den adaleti, inancı, cesareti ihraç ettiler"

“KİN, DÜŞMANLIK, GAREZ VE NEFRET HİSLERİ”

R. Turan isimli kendini bilmez densizin, MHP liderinin ülkesi için çırpınmasını tek taraflı ve kendi penceresinden değerlendirilmesi, yanlış ve maksatlıdır. Yaşlı ve bunamış gazetecinin bugünkü satırlarından; sergilenmiş bir kin, düşmanlık, garez ve nefret hisleri taşmaktadır.

“SİCİLLİ HAYASIZ”

Daha öncede ifade ettiğim gibi; Rahmi Turan örneğinde görülmektedir ki MHP düşmanı yazarların alayında ahlaksızlık edepsizlik ve çirkeflik kabuk bağlamıştır. Çalıştığı gazetelere çıplak kadın resimleriyle tiraj yaptırmakla ünlü “sicilli hayasız” Rahmi Turan’ın, MHP’ye saldırarak elde edeceği hiçbir şey yoktur.”