Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcı İsmail Özdemir sosyal medya X hesabından Manisa’da CHP’li Kula Belediye Başkanı Hikmet Dönmez’in makam odasında iki kişiyi darp etmesine ilişkin sert açıklamalarda bulundu. "CHP Genel Merkezi'nin ve kendisi de Manisalı olan Özgür Özel’in bu olay karşısında takınacağı tutum hassasiyetle takip edilmelidir." İfadelerini kullandı. 

Skandal olaya sert tepki gösteren İsmail Özdemir, Vatandaşımıza hizmetle mesul olan seçilmiş bir belediye başkanının sorumlu ve sağduyulu davranması gerekirken, sergilediği bu vandallık hukuk nezdinde karşılığını vakit kaybetmeksizin bulması gerektiğini belirtti.

CHP BU OLAYA NEDEN SESSİZ?

CHP genel merkezinin ve kendisi de Manisalı olan Özgür Özel’in bu olay karşısında takınacağı tutum hassasiyetle takip edilmesi gerektiğini söyleyen MHP’li İsmail Özdemir, “Olayın 2 gün önce gerçekleştiği ve buna karşın CHP’nin sessiz kalması tesadüfi olarak değerlendirilemeyecektir.” Açıklamasında bulundu.

MHP’li İsmail Özdemir’in açıklaması; 

CHP  bu olaya neden sessiz? MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, “CHP’li belediye başkanının sergilediği bu vahşet örneğini şiddetle kınıyorum. Vatandaşımıza hizmetle mesul olan seçilmiş bir belediye başkanının sorumlu ve sağduyulu davranması gerekirken, sergilediği bu vandallık hukuk nezdinde karşılığını vakit kaybetmeksizin bulmalıdır. CHP genel merkezinin ve kendisi de Manisalı olan Özgür Özel’in bu olay karşısında takınacağı tutum hassasiyetle takip edilmelidir. Zira olayın 2 gün önce gerçekleştiği ve buna karşın CHP’nin sessiz kalması tesadüfi olarak değerlendirilemeyecektir.” açıklaması yaptı.

Editör: Editör4 Dogan