MHP'li Büyükataman'dan CHP’li Özgür Özel'e tepki! 'TTB'nin teröristlere olan sempatisine iki çift laf et'

Büyükataman, ''eğer yüreği yetiriyorsa;Türkiye Cumhuriyeti'ne ve Atatürk ilkelerine karşı nefretle bakan, aziz milletimizin arasına kin ve fitne tohumları ekmeye çalışan ortağı HDP'ye ve talimat aldığı TTB'nin teröristlere olan sempatisine iki çift laf etsin'' dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman'ın açıklamaları şu şekilde;

''Tüm siyasi dengelerini Türkiye karşıtı, Türk düşmanı fitne odaklarını mutlu etmek üzerine kuran, siyasi söylemleri Türkiye düşmanlarına umut vermekten öteye geçemeyen CHP ve hadsiz sözcüsü Özgür Özel,Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye ve partimize iftiralarla saldırmıştır.

CHP; HDP’ye ve Kandil’e göbeğinden bağlı olan TTB’nin taleplerini alelacele yerine getirebilmek amacıyla meclisin açılmasını istemiş ve bir kez daha kendisini fitne odaklarına ispat edebilme telaşıyla önerge vermiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak sağlık çalışanlarımızın her zaman yanında, sağlıkta şiddetin her zaman karşısında olduk. Şiddetin önlenmesi için atılacak halisane adımları daima destekledik.

Ancak asıl niyeti sağlık çalışanları olmayan, doktor önlüğünün arkasına saklanıp terörist başına özgürlük isteyen, Türkiye’ye karşı eli kanlı terör örgütlerinin yanında saf tutan TTB’nin talepleri; şiddetin önlenmesine değil, ülke gündeminin provoke edilmesine yöneliktir.

TTB’nin talimatıyla çarpık açıklamalar yapan hadsiz Özgür Özel, esas dertlerinin; sağlık çalışanlarımıza yönelik şiddetin önlenmesi değil, bir avuç terör yandaşını mutlu etmek olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.

CHP'nin hadsiz sözcüsü Özgür Özel eğer yüreği yetiriyorsa; Türkiye Cumhuriyeti'ne ve Atatürk ilkelerine karşı nefretle bakan, aziz milletimizin arasına kin ve fitne tohumları ekmeye çalışan ortağı HDP'ye ve talimat aldığı TTB'nin teröristlere olan sempatisine iki çift laf etsin.''