Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman,"Sayın Genel Başkanımız, 28 Şubat 2017'deki grup konuşmasında “Hainlerin uykularını kaçıracağız.” demişti. Ülkemizin dirliği için gövdesini taşın altına koyan Sayın Genel Başkanımıza, Selçuk Özdağ’ın gecenin 3'ünde kustuğu öfke göstermiştir ki uykular, Özdağ'a haram olmuştur."dedi.

MHP'li Büyükataman'ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalar şu şekilde:

Sayın Genel Başkanımız, 28 Şubat 2017'deki grup konuşmasında “Hainlerin uykularını kaçıracağız.” demişti. Ülkemizin dirliği için gövdesini taşın altına koyan Sayın Genel Başkanımıza, Selçuk Özdağ’ın gecenin 3'ünde kustuğu öfke göstermiştir ki uykular, Özdağ'a haram olmuştur.

Sayın Genel Başkanımızın dün ve bugün söyledikleri arasında bir tutarsızlık olmadığını idrak edemeyen Özdağ; hayatı boyunca gelgitler yaşamış, fikir üretmek yerine kendisine sufle edilenleri tekrarlamış kötü bir oyuncu olarak hafızalarda kalacaktır.

Dün, ekranlarda övdüğü partisini, Türk Milliyetçisi görünmek uğruna kapalı kapılar ardında yerden yere vuran Özdağ; tutarlılıktan bahsedecek son kişi bile değildir. Bu şahıs, menfaatleri için susan ancak yaşadığı evi, daha içindeyken gizli gizli kemiren siyasi bir kımıldır.

Mahalle yanarken çekirdek çitleyen, hatta yangın enkazından menfaat umanlar, Sayın Genel Başkanımızı dün anlamamıştır, bugün de anlamalarını beklemiyoruz. Sayın Genel Başkanımızın durduğu yerde büyük Türk milletinin ve ülkemizin âli menfaatleri vardır.

Partimize ve onun kıymetli Genel Başkanı’na nefret kusanların; partileri, yayın organları değişse de “dostları” ortaktır ve bu dostlar nedense daima aziz Türk milletinin düşmanlarıdır. Düşmanın dostluğunu benimseyenlerin uykularını kaçırmaya devam edeceğiz.