Sertab Erener Önce Sahneyi Terk Etti, Sonra CHP'li Başkan ile Tartıştı

Ünlü şarkıcı Sertab Erener, konser vermek için Çatalca'ya gitti. Konserde sinirlenen Erener, önce sahneyi terk etti, sonra tekrar gelip CHP ilçe başkanıyla kavga etti.

18. Çatalca Erguvan Festivali’nde dün gece sahne alan şarkıcı Sertab Erener, protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle kendisini yakından izleyemeyen seyircilerini sahneye davet etti.

Çatalca Belediyesi tarafından bu yıl 18’incisi düzenlenen festivalde sahne alan Sertab Erener, büyük sevgi gösterisi ile karşılandı. Sahne önünde protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle seyircilerin uzakta kalmasına tepki gösteren Erener, hayranlarını protokol alanına davet etti.

Çatalca Belediyesi yetkilileri ise güvenlik gerekçesiyle seyircilerin protokol için ayrılan bölüme girmesine izin vermedi. Bunun üzerine Erener sahneyi terk ederken, seyirciler de belediye yetkililerinin bu tutumunu yuhalayarak tepki gösterdi.

SEYİRCİLERİ SAHNEYE DAVET ETTİ

Bir süre sonra tekrar sahneye çıkan Erener, hayranlarını bu kez sahneye davet etti. Erener, sevilen şarkılarını sahnede hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

BELEDİYE BAŞKANI: BU ORGANİZASYONU SAĞLAYAN BENİM

Belediye Başkanı  Cem Kara ''Sabaha kadar  Sertab Erener diye bağırsanız da bu organizsayonu sağlayan benim. O nedenle yuhlamayla, bağırmayla bu sorunu çözemezsiniz. Ya hepimiz birbirimize saygı duyarak eğleneceğiz ya da eğlenmeyeceğiz. O nedenle herkes gereğini yapmalı ve bu öndeki alanı boşaltmalı. Ben sahneyi hanımefendiye bırakacağım o zaman '' dedi ve o sırada  Sertab Erener tekrar sahneye çıktı.

''LÜTFEN ÇIKAR MISINIZ!''

''Herkes yerinde kalsın orada oturmak isteyen bütün seyirciyi sahneye almak istiyorum. Ben 25 yıldır bu işi yapıyorum'' diyen  Sertab Erener,  Cem Kara'yı da 'Lütfen çıkar mısınız?'' diyerek sahneden gönderdi.  Sertab Erener çok sayıda seyirciyi sahneye aldı ve konserine bu şekilde devam etti.

DHA

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2017, 15:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER