''Emine için herkesi öldürürüm''

Adana’da birlikte olduğu 34 yaşındaki Emine T.'nin eski sevgilisi 41 yaşındaki Serdar Ağırağaç'ı, genç kadının eski kocası ile bir olup öldüren 2 çocuk babası Nihat Y. "Emine, benim herşeyim, onun için herşeyi yaparım. Bilsem eski kocası Osman'ı da öldürürdüm" dedi.

''Emine için herkesi öldürürüm''

Olay, 4 Aralık'ta merkez Seyhan İlçesi Hadırlı Mahallesi 10040 Sokak'ta bulunan bir narenciye bahçesi yakınında meydana geldi. Gece sokakta yerde  hareketsiz kanlar içinde yatan biri görünce polise bilgi verildi. Sevk edilen sağlık ve polis ekibinin yaptığı kontrolde bu kişinin baş ve boynundan tabancayla vurularak öldüğü belirlendi. Cesedin Serdar Ağırağaç'a ait olduğu saptandı.

Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Ağırağaç'ın ayrıldığı sevgilisi Emine T.'yi incelemeye aldı. Bir işyerinde yönetici asistanı olarak çalışan Emine T.'nin 17 yıl önce perdeci, 41 yaşındaki Osman Ç. ile evlendiğini, bu birliktelikten 1 kız ve 1 erkek çocuğu olduğunu tespit etti. Ekonomik sorunlar nedeniyle 5 yıl önce eşinden boşanan Emine T.'nin, şans oyunları bayii Serdar Ağırağaç ile tanıştığını ve nikahsız olarak onunla yaşamaya başladığını belirleyen polis soruşturmayı genişletti. Bir süre sonra Ağırağaç'tan ayrılan Emine T., bu kez sosyal medya üzerinden tanıştığı 2 çocuk babası Nihat Y. ile aşk yaşamaya başladı.

ANLATIP YARDIM İSTEDİ

İddiaya göre, terk edilmeyi hazmedemeyen Ağırağaç, Emine T.'ye, "Dön yoksa, seni ve çocuklarını öldürürüm" dedi. Çocuklarına zarar geleceğinden korkan Emine T., durumu eski eşi Osman Ç.  ile beraber yaşadığı Nihat Y.'ye anlattı. Yeni sevgilisi Nihat Y.'ye eski sevgilisi Ağırağaç'ı ağabeyi olarak tanıtıp kendini ölümle tehdit ettiğini belirterek yardım istedi. Bunun üzerine eski koca ile yeni sevgili, eski sevgilinin peşine düştü. Kısa süre sonra Osman Ç., beraberindeki 23 yaşındaki İhsan B., 26 yaşındaki Gökhan K. ile Ağırağaç'ı buldu. Eski koca daha sonra, Nihat Y.'yi arayarak  "Serdar elimizde" dedi. Bunun üzerine Nihat Y. Ağırağaç'ı Hadırlı Mahallesi'ndeki adrese getirmesini istedi. Verilen adrese getirilen Serdar Ağırağaç, Nihat Y. ve Abdülhalim A. tarafından dövüldü. Zanlıların elinden kaçmaya çalışan Ağırağaç, Nihat Y. tarafından boynundan ve başından tabancayla vurularak öldürüldükten sonra boş araziye atıldı.

YAKALANDILAR

Emine T. ve Nihat Y. ile birlikte 7 kişi gözaltına alınırken, eski koca Osman Ç. kayıplara karıştı. Sorguya alınan Emine T. sorgusunda, şunları anlattı:

"Serdar tekrar benimle birlikte olmak istiyordu. Kabul etmedim. Beni ve çocuklarımı öldürmekle tehdit etti. Durumu boşandığım eşime ve şu an birlikte yaşadığım Nihat'a anlattım."

Cinayet zanlısı Nihat Y. ise, "Emine, ölen Serdar'ı bana ağabeyi olarak tanıttı. Yaptığım araştırmada benden önceki sevgilisi olduğunu, Emine'yi tehdit ettiğini öğrendim. Boşandığı eşi Osman, Serdar'ı bulunca bana getirdi. Tartıştık ve kaçmaya çalışınca vurdum. Emine benim her şeyim, onun için herşeyi yapardım. Eski kocası Osman'ı da  öldürürdüm" dedi.

Adliyeye sevk edilen Nihat Y. tutuklanırken, Emine T.'ye ev hapsi verildi. Gözaltındaki diğer 5 şüpheli ise, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

DHA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER