Inter'de forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, TRT Spor'a çarpıcı açıklamalar yaptı. Çalhanoğlu, Emre Mor ve Stefan Kuntz'la ilgili konuştu.

"EMRE MOR KONUSUYLA BİR ALAKAM YOK"

Emre Mor'un milli takıma alınıp alınmamasıyla bir ilgisinin olmadığını kaydeden Hakan Çalhanoğlu, "Menajerini de tanımam, alakam yok" ifadelerini kullandı.

HAKAN ÇALHANOĞLU: "STEFAN KUNTZ BİR GENÇ MİLLİ TAKIM HOCASIYDI"

Stefan Kuntz'la hiçbir sorunu olmadığını belirten yıldız futbolcu, "Hoca çok pozitif bir insandı ama bir genç milli takım hocasıydı. Gençlerle daha iyi kontak kurabilirsiniz ama bazı futbolcular tarafından kabul görmeyebilir bu davranışlarınız. Yapılan bazı açıklamalar var. Bu açıklamalar tecrübeli bir teknik adam olsa yapılabilir miydi?" dedi.

"BİR SİSTEMİMİZ OLMASI LAZIM"

2 sezondur Inter'de 6 numara oynadığını dile getiren Hakan Çalhanoğlu, "Buraya gelen futbolcunun milli takımın nasıl oynadığını bilmesi lazım. Bir sistemimiz olması lazım. Benim pozisyonum artık farklı." şeklinde konuştu.

"HOCA KONUSUNDA GÖRÜŞÜMÜ ALDILAR"

TFF yetkililerinin yeni teknik direktör konusunda görüşünü aldığını kaydeden Çalhanoğlu, "Milli takım futbolcularının 'Biz yerli hoca istiyoruz' diye bir beyanı yok. Hangi hoca gelirse onunla çalışırız. TFF yetkilileri, takım kaptanı olarak benim görüşümü aldılar hoca konusunda." sözlerini sarf etti.

Kaynak: NTVSpor