Motorin ve benzin fiyatlarında indirim bekleniyor! İşte güncel akaryakıt fiyatları...

Güncel LPG, motorin ve benzin fiyatları gündemden düşmüyor. Brent petrol fiyatının 90 doların altına gerilemesi, araç sahiplerinde indirim beklentisi oluşturdu. Döviz fiyatlarında hareketlilik brent petrolün ocak ayından bu yana en düşük seviyesini görmesi, "Benzin ve motorin fiyatlarına indirim gelir mi, zam yapılacak mı?" sorularını gündeme getirdi. İşte, 28 Eylül 2022 LPG, motorin ve benzin fiyatları...

Motorin ve benzin fiyatlarında indirim bekleniyor! İşte güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıt fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri birçok kişi tarafından yakından takip ediliyor. Ham petrol fiyatlarının son 9 ayın dip seviyesini görmesi araç sahiplerinde indirim beklentisini oluşturdu. 

Güncel LPG, motorin ve benzin fiyatlarına indirim beklentisinin yanında kurdaki dalgalı seyir ise akaryakıt fiyatlarına zam gelir mi sorusunu gündeme getirdi. 

Peki bugün LPG, motorin ve benzin fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte 28 Eylül Çarşamba güncel akaryakıt fiyatları ile LPG, motorin ve benzin fiyatlarında son gelişmeler...

ABD HAM PETROLÜ 9 AYIN DİBİNDE!

Ham petrol fiyatı, birçok ülkede yapılan faiz artışlarının küresel enerji görünümüne ilişkin beklentileri kötüleştirmesiyle 4. haftayı da düşüşle tamamlamaya hazırlanırken, ABD ham petrolü Ocak ayından beri ilk kez 80 doların altına geriledi.

MOTORİN VE BENZİN FİYATLARINA İNDİRİM GELECEK Mİ?

Petrol fiyatları bu haftaki düşüşünü sürdürürken ABD ham petrolü Ocak ayından beri ilk kez 80 doların altına geriledi. Brent petrol fiyatlarında gözlemlenen gerilemenin ardından motorin fiyatı ve benzin fiyatlarına indirim beklentisi oluştu.

MOTORİN FİYATLARINA İNDİRİM GELMİŞTİ!

Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma sonrası motorinde indirim beklentisi oluşturdu. Sektör temsilcileri, motorine gelen 1.76 kuruş indirimin 20 Eylül 2022 Salı gününden itibaren geçerli olduğunu belirtti. 

MOTORİN İNDİRİMİ SONRASI AKARYAKIT FİYATLARI NE KADAR OLDU?

1 lira 76 kuruş indirim gelmesinin ardından İstanbul'da motorin fiyatları 23,06 TL, Ankara'da 23,15 TL ve İzmir'de 23,21 TL oldu.

MOTORİN İNDİRİMİ SONRASI AKARYAKIT FİYATLARI NE KADAR OLDU?

1 lira 76 kuruş indirim gelmesinin ardından İstanbul'da motorin fiyatları 23,06 TL, Ankara'da 23,15 TL ve İzmir'de 23,21 TL oldu.

İSTANBUL GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI LİSTESİ 28 EYLÜL 2022

İstanbul Anadolu yakasında bir litre benzin fiyatı: 19.23 TL

İstanbul motorin (mazot) litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 23.06 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 10,73 TL

İstanbul Avrupa Yakası'nda bir litre benzin fiyatı: 19.22 TL

İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası'nda 23.06 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası'nda 10,98TL

ANKARA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI

Ankara'da benzin litre fiyatı 19.34 TL

Ankara'da motorin litre fiyatı 23.15 TL

Ankara'da LPG litre fiyatı 11 TL

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2022, 10:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER