Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan savunma bakanları üçlü görüşmede bir araya geldi

Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan Savunma Bakanları Toplantısı kapsamında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Azerbaycan Savunma Bakanı Orgeneral Zakir Hasanov ve Gürcistan Savunma Bakanı Juansher Burchuladze ile üçlü görüşmede bir araya geldi.

Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan savunma bakanları üçlü görüşmede bir araya geldi

KAYSERİ (AA) - Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan Savunma Bakanları Toplantısı kapsamında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Azerbaycan Savunma Bakanı Orgeneral Zakir Hasanov ve Gürcistan Savunma Bakanı Juansher Burchuladze ile üçlü görüşmede bir araya geldi.

Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan Savunma Bakanları Toplantısı Kayseri'de yapılıyor.

Toplantı marjında gerçekleştirilen ikili görüşmelerin ardından Bakan Akar, Azerbaycan Savunma Bakanı Orgeneral Hasanov ve Gürcistan Savunma Bakanı Burchuladze üçlü toplantı için bir araya geldi.

Bu sene dokuzuncusu gerçekleştirilen Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan Savunma Bakanları Toplantısı'nın ardından, Bakanlar tarafından "Üçlü Görüşme Sonuç Bildirgesi" imzalanacak, ortak basın toplantısı düzenlenecek.

Öte yandan toplantı öncesi Milli Savunma Bakanı Akar, Azerbaycan Savunma Bakanı Orgeneral Hasanov ve Gürcistan Savunma Bakanı Burchuladze, mevsimin ilk karının yağdığı Erciyes Kayak Merkezi'nde kısa bir yürüyüş gerçekleştirdi.

AA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER