Hollandalı Irkçı Politikacı Wilders'den Küstah Paylaşım!

Hollandalı ırkçı politikacı Geert Wilders, Hollanda'da Türklerin protesto gösterileri karşısında sinir krizleri geçirip, "Türkler Rotterdam'da keyifle Türk bayraklarını sallıyor. İğrenç. Bu bizim ülkemiz." dedi.

Hollandalı Irkçı Politikacı Wilders'den Küstah Paylaşım!

Hollanda ile yaşanan diplomatik kriz ırkçı politikacı Geert Wilders'in işine yaradı. Fırsattan istifade eden Hollanda'da Özgürlük Partisi'nin (PVV) ırkçı lideri Wilders Twitter'dan bir dizi küstah paylaşımda bulundu.

"GİDİN VE ASLA GERİ GELMEYİN"

Irkçı lider Twitter üzerinden yaptığı ilk paylaşımlarında, "Harika! Yoğun PVV baskısı sayesinde hükümetimiz Hollanda seçimlerinden bir kaç gün önce Türk bakanının inişine izin vermedi. Erdoğan ile aynı fikirde olan Hollanda'daki Türklere söylüyorum: Türkiye'ye gidin ve asla geri gelmeyin" dedi.

"İĞRENÇ BU BİZİM ÜLKEMİZ"

Wilders bununla da yetinmeyerek arka arkaya şu tweetleri attı:

On yıllardır devam eden açık sınırlar, büyük göçler, kültürün korunması, sıfır entegrasyon, çifte vatandaşlık. İşte sonucu. 500 Türk Allah-u Ekber diye bağırıyor. Burası bizim ülkemiz! Meydanı hızlıca temizleyin. Görüntüye bakın. Erdoğan Hollanda için faşist diyor ve Türkler Rotterdam'da keyifle Türk bayraklarını sallıyor. İğrenç. Bu bizim ülkemiz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER