31 Temmuz 2017 Pazartesi 16:49
Rıdvan Dilmen: Güneş, Beşiktaş'ı bırakır

por yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş'in TFF Başkanı Yıldırım Demirörenle görüşmesi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Dilmen Şenol Güneş'in sezon sonunda Beşiktaş'ı tamamen bırakcağını dile getirerek, 'Şenol Güneş'in sezon sonunda tamamen Milli Takım'ın başına geçeceğini düşünüyorum. Sabah saatlerinde yapılan görüşmede kalan 4 maç için anlaşma sağlandığını duydum.Şu anda kamuoyundan dolayı belki de 4 maçlık anlaşma öne çıkıyor. Bence en az 3 yıllık anlaşmaya gidilir' ifadelerini kullandı.

 Fatih Terim içinse Rıdvan Dilmen şu ifadeleri kullandı;

'Fatih Terim yaşanmış olan şeyleri açıkladı. Bence doğru da yaptı. Normalde tazminat verilir, hoca da bunu kabul edebilir.Ankara'da Fatih Terim'in adının parktan silinmesi doğru değil. Ne yapmış yani Fatih hoca? Niye siliniyor ismi. Fatih Terim'in ismi Adana'daki stada verilmiş. Hakkıdır. Fakat Başakşehir Stadı'na niye veriliyor? Bu yanlış. Fatih Terim'in gönderilme kararı tamamen Yıldırım Demirören'in. Sayın Cumhurbaşkanımızın, Fatih Terim'in gönderilmesine karışmamıştır.'

Son Güncelleme: 31.07.2017 18:41
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol