PİCTES Öğretmenlerine MHP’den Müjde

Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonunun Desteklenmesi Projesi için görevlendirilen yaklaşık 6 bin civarındaki öğretmene MHP Milletvekili Arzu Erdem’den müjde bugün geldi.

PİCTES Öğretmenlerine MHP’den Müjde

Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonunun Desteklenmesi Projesi için görevlendirilen yaklaşık 6 bin civarındaki öğretmene MHP Milletvekili Arzu Erdem’den müjde bugün geldi. Yaklaşık 6 aydır 6 bin öğretmen için mücadele veren Erdem bu konuyla ilgili soru önergesi ve kanun teklifinin olduğunu belirtti.

Sık sık öğretmenlerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, “ ''Milletimizin vebali,bizim vebalimizdir.'' dedik.. Liderimiz Sn.Devlet Bahçeli beyefendinin talimatı ile PICTES Öğretmenlerimiz için vermiş olduğumuz mücadeleden müjdeli haberimizi MEB Müsteşar Yardımcısı Sayın Ercan Demirci’den aldık. Öğretmenlerimizin haklı mücadelesi nihayet olumlu sonuç verdi. Onlara verdiğim sözü tutmuş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Milliyetçi Hareket Partisinin bir neferi olarak öğretmenlerimizin her zaman sesi oldum olmaya da devam edeceğim. Daha çok öğretmenimize kadro verilmesi hususunda sözleşmeli öğretmenlerimiz için, ücretli öğretmenlerimiz için, engelli öğretmenlerimiz için mücadelemiz devam edecektir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 14:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER