MHP Lideri Bahçeli’den İbrahim Metin ve Ahmet Kekeç’e başsağlığı

MHP Lideri Bahçeli twitter hesabından yayınladığı mesajda İbrahim Metin ve Ahmet Kekeç’e başsağlığı diledi.

MHP Lideri Bahçeli’den İbrahim Metin ve Ahmet Kekeç’e başsağlığı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli twitter hesabından yayınladığı mesajda İbrahim Metin ve Ahmet Kekeç’e başsağlığı diledi.

MHP Lideri Bahçeli’nin mesajı şu şekilde:

“Ülkücü odur ki, sürüden kafasını kaldırıp nereye gittiğini gören insandır. Ülkücü lider insandır.” Böyle demişti merhum İbrahim Metin. Ömrünü davasına adayan mümtaz ve muhterem bir insandı. Konya’dan çıkıp Türk milliyetçiliğinin simge isimlerinden birisi olmuştu.

Fikir ve düşünceleriyle milli gönülleri aydınlatmıştı. Partimizde önemli görevler almıştı. Devlet Gazetesi’yle, Töre-Devlet Yayınevinin sahibiydi. Arkasında pek çok izler bırakarak geçen hafta aramızdan ayrılıp ebediyete irtihal etti.

Merhum dava insanımız İbrahim Metin’e Allah’tan rahmet, ailesine ve camiamıza sabır ve başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Mekanı cennet olsun diyorum.

Ayrıca gazeteci yazar Ahmet Kekeç yakalandığı KOVİD-19 hastalığından kurtulamayarak bugün hayata gözlerini yumdu. Türk basını irade sahibi inanmış bir kalemini kaybetti. Merhum Ahmet Kekeç’e Allah’tan rahmet niyaz ediyor, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

KOVİD-19 hastalığından dolayı tedavi gören her insanımıza şifalar diliyorum. Hayatını kaybedenlere Allah rahmet etsin. Tedbirli olalım, maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet edelim. Çünkü virüs bizden daha güçlü değildir. Başaracağız, bu virüsü yeneceğiz.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 16:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER