Sorumsuz babadan şoke eden sözler

Paris'te geçen hafta bir binanın 4. katındaki balkondan sarkan çocuğu binaya tırmanarak kurtaran kahramanın ardından başlatılan soruşturma tamamlandı. Çocuğunu evde tek başına bırakan baba, "O gün Pokemon Go oynuyordum ve o yüzden eve gelmem geç oldu" dedi.

Sorumsuz babadan şoke eden sözler

Paris'te geçtiğmiz hafta bir binanın 4. katındaki balkondan sarkan küçük bir çocuk, olayı gören Malili bir göçmenin binanın dış cephesinden tırmanarak balkona ulaşması sonucu kurtarılmış ve bu olay kahramanlık olarak adlandırılarak tüm dünyada geniş yankı uyandırmıştı. Küçük çocuğu kurtaran 22 yaşındaki göçmen Mamoudou Gassama bir anda kahraman ilan edilmiş ve vatandaşlık verilmişti. Balkondan sarkan çocuğun evde tek başına olduğunu belirleyen polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma tamamlandı.

Çocuğun annesinin şehir dışında olduğu belirlenirken, babanın ise tam bir sorumsuzluk örneği sergilediği anlaşıldı. Paris’in 18’inci bölgesinde yaşanan olayda evde olmayan 4 yaşındaki çocuğun babasının polise verdiği ifade ortaya çıktı. İsmi açıklanmayan adamın ifadesinde, “Ben markete ev alışverişi yapmak için çıkmıştım fakat daha sonra yolda yürürken Pokemon Go oynamaya karar verdim. Marketten dönerken eve erken gelmememin sebebi Pokemon Go oyunuydu” dediği öğrenildi.

DHA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER