UEFA Avrupa Ligi'nde 3. haftanın programı

Fenerbahçe, Konyaspor ve Osmanlıspor'un da yer aldığı organizasyonda bugün 24 maç oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. haftanın programı
Futbolda, UEFA Avrupa Ligi'nin üçüncü haftasında bugün 12 grupta 24 maç yapılacak.

Deplasmanda Zorya ile 1-1 berabere kalan, evinde Feyenoord'u 1-0 mağlup eden Fenerbahçe, A Grubu'nda Manchester United takımına konuk olacak. "Düşler Tiyatrosu" diye de anılan Old Trafford Stadı'nda oynanacak ve Benoit Bastien'in yöneteceği müsabaka TSİ 22.05'te başlayacak.

İlk maçında konuk ettiği Steaua Bükreş'i 2-0'lık skorla geçen, deplasmanda Zürih'e 2-1 mağlup olan Osmanlıspor, Villarreal takımıyla puan mücadelesi verecek. Osmanlı Stadı'nda 20.00'de başlayacak L Grubu karşılaşmasını, Liran Liany yönetecek.

Shakhtar Donetsk'e sahasında 1-0, Gent'e de deplasmanda 2-0 mağlup olarak turnuvaya kötü bir başlangıç yapan Atiker Konyaspor ise H Grubu'nda Braga takımını konuk edecek. Aliyar Aghayev'in yöneteceği ve Konya Büyükşehir Belediye Stadı'nda oynanacak mücadele 20.00'de başlayacak.

Süper Lig'de görev alan hakem Ali Palabıyık ise, Saint-Etienne'in Gebele takımını konuk edeceği C Grubu karşılaşmasında düdük çalacak.

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. haftanın maç programı (TSİ) şöyle:

20.00 Celta (İspanya) - Ajax (Hollanda)

20.00 Standard Liege (Belçika) - Panathinaikos (Yunanistan)

20.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Gent (Belçika)

20.00 Atiker Konyaspor (Türkiye) - Braga (Portekiz)

20.00 Krasnodar (Rusya) - Schalke 04 (Almanya)

20.00 Salzburg (Avusturya) - Nice (Fransa)

20.00 Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Fiorentina (İtalya)

20.00 Karabağ (Azerbaycan) - PAOK (Yunanistan)

20.00 Hapoel Beer Sheva (İsrail) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)

20.00 Inter (İtalya) - Southampton (İngiltere)

20.00 Steaua Bükreş (Romanya) - Zürih (İsviçre)

20.00 Osmanlıspor (Türkiye) - Villarreal (İspanya)

22.05 Manchester United (İngiltere) - Fenerbahçe (Türkiye)

22.05 Feyenoord (Hollanda) - Zorya (Ukrayna)

22.05 Olympiakos (Yunanistan) - Astana (Kazakistan)

22.05 Young Boys (İsviçre) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

22.05 Saint-Etienne (Fransa) - Gebele (Azerbaycan)

22.05 Mainz 05 (Almanya) - Anderlecht (Belçika)

22.05 Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) - Zenit (Rusya)

22.05 AZ Alkmaar (Hollanda) - Maccabi Tel Aviv (İsrail)

22.05 Roma (İtalya) - Austria Wien (Avusturya)

22.05 Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) - Astra (Romanya)

22.05 Genk (Belçika) - Athletic Bilbao (İspanya)

22.05 Rapid Wien (Avusturya) - Sassuolo (İtalya)

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 11:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER