Trabzonspor, Aziz Yıldırım'ın FETÖ İddialarına Cevap Verdi

Trabzonspor, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın açıklamalarına cevap olarak "FETÖ'nün savcı ve hakimleriyle kendi tesislerinde çift kale maç oynayanlar bize FETÖ yaftası vuramaz" dedi.

Trabzonspor, Aziz Yıldırım'ın FETÖ İddialarına Cevap Verdi
Trabzonspor Kulübü, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın dün gece yaptığı açıklamaların ardından yaptığı açıklamada, bordo mavili kulübün hedef alındığını öne sürdü. Açıklamada, "FETÖ'nün savcı ve hakimleriyle kendi tesislerinde çift kale maç oynayanlar bize FETÖ yaftası vuramaz!" denildi.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Trabzonspor'un 2010-11 sezonundan bu yana şikeyle ilgili duruşunun belli olduğu ve bugüne kadar hiçbir sapma olmadığı belirtildi. Açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

"ŞİKE TESCİLLENMİŞTİR"

"Kaldı ki şikenin varlığı UEFA ve CAS tarafından da tescillenmiştir. Trabzonspor'un mücadelesi bir hak mücadelesidir. Tarafımızca ne bir camia hedef alınmış ne de kavga ortamı yaratılmak istenmiştir. Hal böyleyken camiamıza FETÖ'cü yaftası vurulmaya çalışılmıştır ve bu yafta ilginçtir.

"FETÖ'NÜN HAKİMLERİYLE ÇİFT KALE MAÇ OYNAYANLAR..."

Devletimizi ve milletimizi hedef alan, bugün neredeyse tamamı yurt dışına kaçan FETÖ'nün savcı veya hakimleriyle kendi tesislerinde çift kale maç oynayanlar tarafından yapılmaktadır. Camiamızın söz konusu yayınla ilgili sakin olmasını bekliyor, hakkaniyetli bir televizyoncu olduğuna inandığımız Sayın Oğuz Haksever'den hem cevap hakkı, hem de şike süreci hakkında aynı süreyi Trabzonspor'a da vermesini umuyoruz" ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 11:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER