Kırkpınar Başpehlivanı Recep Kara, Ordu Belediyesi Spor Daire Başkanı oldu

KIRKPINAR Başpehlivanı Recep Kara, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde Spor Daire Başkanlığı görevine getirildi. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Recep Kara Spor Salonu’nda düzenlenen ‘Muhtarlar...

Kırkpınar Başpehlivanı Recep Kara, Ordu Belediyesi Spor Daire Başkanı oldu

KIRKPINAR Başpehlivanı Recep Kara, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde Spor Daire Başkanlığı görevine getirildi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Recep Kara Spor Salonu’nda düzenlenen ‘Muhtarlar Buluşması’ toplantısında, Kırkpınar başpehlivanı olan Ordulu Recep Kara’nın, Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanlığı görevine getirildiğini söyledi.

Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğetmenliği Bölümü mezunu olan ve yüksek lisans yapan Recep Kara’nın ayrıca Büyükşehir Belediyesi sporcusu olarak güreşeceğini de vurgulayan Başkan Yılmaz, "Hemşerimiz, başpehlivanımız Recep Kara’yı kendi ekibimiz içine aldık. Türkiye’de şimdiye kadar onun sırtını yere getiren hiç olmadı. Recep Kara kardeşimizi bütün Ordulunun isteği doğrultusunda Spor Daire Başkanı olarak Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin bundan sonra sporcusu ve yöneticisi olarak ilan ediyoruz. Allah izin verirse bundan sonra Büyükşehir Belediyesi’nin sporcusu olarak güreşecek, daire başkanımız olacak" dedi.

DHA

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 17:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER