Gençlerbirliği Kulübü Başkanından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav: "Bir yıl önce şanlı ordumuzun kıyafetlerine bürünen hainlerin sebep olduğu bir felaket yaşadık"

Gençlerbirliği Kulübü Başkanından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

ANKARA (AA) - Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği'nin kulüp başkanı Murat Cavcav, "Bundan tam bir yıl önce şanlı ordumuzun kıyafetlerine bürünen hainlerin sebep olduğu bir felaket yaşadık." dedi.

Murat Cavcav, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla AA muhabirine yaptığı açıklamada "Bundan tam bir yıl önce şanlı ordumuzun kıyafetlerine bürünen hainlerin sebep olduğu bir felaket yaşadık. 15 Temmuz 2016 gecesi ve sabahında bu hainlere canlarını siper ederek demokrasimize sahip çıkan şehitler ve gazilerimizin önünde saygıyla eğiliyorum." diye konuştu.

Her kurum ve vatandaş gibi sorumluluklarının farkında olduklarını belirten Cavcav, 'Böylesi bir hıyanetin tekrar yaşanmaması ve Cumhuriyetimizin payidar olması için biz de Gençlerbirliği Spor Kulübü olarak her kurum ve vatandaş gibi üzerimize düşen neyse, elbette yapacağız." ifadelerini kullandı.

AA

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2017, 11:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER