Dick Advocaat: Ben Böyle Kulüp Görmedim, Herkes Her Şeye Karışıyor

Fenerbahçe'de Advocaat, "Ben hayatımda böyle kulüp görmedim. Herkes her şeye müdahil oluyor. Oyuna, kadroya, antrenmana bile... Kadro dışı bıraktığım futbolcular sonra geri geliyor." dedi.

Dick Advocaat: Ben Böyle Kulüp Görmedim, Herkes Her Şeye Karışıyor
Süper Lig'de Beşiktaş'ın 10 puan gerisine düşen, Avrupa'ya veda eden Dick Advocaat için artık günlerin sayılı olduğu konuşuluyor.

Kredisini bitiren Hollandalı hoca ise yönetimden yana dert yandı.

"BEN BÖYLE BİR KULÜP GÖRMEDİM"

Tecrübeli teknik direktörün, "Ben hayatımda böyle bir kulüp görmedim. Herkes her şeye müdahil oluyor. Oyuna, kadroya, antrenmana bile... Kadro dışı bırakıyorum bazı futbolcuları sonra tekrar geliyorlar. Her şeye karışılan bir yapı var burada" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

"İSTİFA ETMEYECEĞİM"

Advocaat'ın şikayet ettiği bu duruma rağmen istifa etmeyi ise düşünmediği bildirildi.

Krasnodar maçının ardından, "Suçlu olarak hoca görülüyorsa karar alması gereken yönetimdir" diyerek topu yönetime atan deneyimli çalıştırıcının hakkında alınacak karara uyacağı ifade edildi.

SADECE KALAN MAAŞI ÖDENECEK

Fenerbahçe ile sezon başında 1 yıllık mukavele yapan Advocaat'ın kontratında tazminat maddesi olmadığı biliniyor. Hollandalı hocanın 1.8 milyon Euro ücreti aylık taksitlerle ödeniyor. Yönetim eğer Advocaat'ı göndermeye karar verirse kalan taksitlerini ödeyip, sözleşmeyi feshedebilecek.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 11:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER