Beyin Kanaması Geçiren Eski Galatasaraylı Song, Futbola Döndü

Geçirdiği beyin kanaması sonrasında sağlığına kavuşan Galatasaraylı eski futbolcu Rigobert Song, Kamerun Milli Takımı'ndaki görevine döndü.

Beyin Kanaması Geçiren Eski Galatasaraylı Song, Futbola Döndü

Geçmişte  Galatasaray ve  Trabzonspor forması giyen  Rigobert Song, geçirdiği beyin kanamasının ardından futbolda döndü. Sağlık durumunu değerlendiren 41 yaşındaki futbol adamı, "hastalığım sürecinde insanların beni ne kadar sevdiğini görme şansım oldu" dedi.

MİLLİ TAKIMDAKİ GÖREVİNE DEVAM EDİYOR

Bir dönem  Galatasaray ve  Trabzonspor forması da giyen  Rigobert Song, beyin kanaması geçirmiş ve komaya girmişti.  Kamerun'un efsane oyuncusu, ciddi bir yaşam mücadelesinin ardından rehabilitasyon sürecini tamamlamıştı. Song,  Kamerun Milli Takımı'ndaki görevine devam ediyor.

"HERKES BENİMLE YAKINDAN İLGİLENDİ, NASIL TEŞEKKÜR EDECEĞİMİ BİLEMİYORUM"

Rigobert Song, sağlık durumuyla ilgili "Bu çok dokunaklı bir durum. Sahada oynarken ve herkesin gözü üzerinizdeyken böyle birşeyi aklınıza hiç getirmiyorsunuz. Bu duruma düştüğünüzde insanların sizi ne kadar sevdiğini görme şansınız oluyor.  İngiltere'den  Türkiye,  Fransa'dan tüm  Avrupa'ya birçok insan sağlığımla yakından ilgilendi. Nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum'' ifadelerini kullandı.

Song, 2004-2008 yıllarında  Galatasaray, 2008-2010 yıllarında  Trabzonsporforması giymişti.Kamerun'un efsane oyuncusu, şu anda yerel liglerde oynayan futbolculardan oluşan  Kamerun Milli Takımı'nı çalıştırıyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER