Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım'dan Akşener'e tepki: 6'lı Ganyan'ın leydisi değerlerimizi istismardan uzak dur!

Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı Genel başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabı üzerinden İP Genel başkanı Meral Akşener’in, Fırat Yılmaz Çakıroğlu mesajına sert tepki gösterdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım'dan Akşener'e tepki: 6'lı Ganyan'ın leydisi değerlerimizi istismardan uzak dur!

Ukrayna ordusu tarafından esir alınan Rus askeri, "Komutanlarımız yaralı askerleri kendileri öldürüyor" iddiasında bulundu.

Ukrayna İstihbarat Servisi, Ukrayna ordusu tarafından esir alınan ve sorguya çekilen Rus askerinin görüntülerini yayınladı. Annesi ile telefonda görüşmesine izin verilen esir Rus askeri, Rus ordusu komutanları hakkında "Komutanlarımız yaralı askerleri kendileri öldürüyor" iddiasında bulundu. Esir asker annesiyle konuşmasında, "Herkesi öldürdüler ben sağ kaldım. Belki esir değişimi ihtimali olabilir. Ben de sizi seviyorum. Yöneticilere git ve anneler derneğine yaz. Çünkü ölüleri almıyorlar bile. Yaralıları kendileri öldürüyor. Esirleri değiştirecekler mi belli değil. Herkesi öldürdüler cesetleri bile almıyorlar. Askerlerin öldüğünü söylemiyorlar. Sen kimseye anlatma bunları yine de istihbarat gelir seni alır. Esir değişimini rica et. Dövmüyorlar işkence etmiyorlar besliyorlar. Seviyorum sizi" dedi.

(Bekir Keskin/İHA)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER