"Miçotakis bilmelidir ki, el atına binen çok çabuk inecek, güvendiği dağlara da kar yağacaktır"

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla "ADIM ADIM 2023; ‘KÖYÜM BENİM’ SOHBET TOPLANTILARI” temalı köy ziyaretleri kapsamında adım adım Edirne köylerinde sohbet toplantıları gerçekleştirdi. MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, "Miçotakis bilmelidir ki, el atına binen çok çabuk inecek, güvendiği dağlara da kar yağacaktır. dedi.

"Miçotakis bilmelidir ki, el atına binen çok çabuk inecek, güvendiği dağlara da kar yağacaktır"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla "ADIM ADIM 2023; ‘KÖYÜM BENİM’ SOHBET TOPLANTILARI” temalı köy ziyaretleri kapsamında Edirne'de yapılan çalışmalara Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan'ın yanı sıra, MYK üyeleri Burhan Coşkun, Murat Turna, İlknur Fidan, Edirne İl Başkanı Zakir Tercan ve ilçe başkanları katıldı.

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, toplantılarda yaptığı konuşmada “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Etme Sistemini” anlatarak, Milletin efendisi köylülerle hasbihâl ettiklerini ifade etti.

MHP Milletvekili Başkan, Şairin 'Benim Topraklarımın Sınırı Edirne’de Başlayıp Kars’ta Bitmez' mısralarını kendimize rehber edinip, Türkiye’yi karış karış gezmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan köy ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda şunları söyledi:

"Seçim olmadan köylü vatandaşlarımız ile sohbet yapma maksadıyla ve Türkiye’nin meselelerinin ve çözümlerinin ne olması gerektiğini milletimizin efendisi olarak nitelendirilen köylümüz ile paylaşmayı tercih ederek yola çıktık ve bugün burada sizlerin huzurundayız.

Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin Yunanistan Başbakanına yönelik 'Ülke ülke, ada ada gezip Türkiye’ye silah gösteren, Mavi Vatan haritamızı her gittiği yerde şikayet konusu haline getiren Miçotakis bilmelidir ki, el atına binen çok çabuk inecek, güvendiği dağlara da kar yağacaktır.

Bizim tasavvur ve telakkimize göre, vatan vatandır, vatan namustur, denizi, karası olamaz, nihayetinde haremi ismetimize uzanacak muhasım eller ise kırılıp atılacaktır' sözlerini de hatırlatmak isterim." dedi

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2022, 16:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER