MHP’li Yıldız: İftiralarıyla başbaşa kalacaklar

MHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız, “Haksız yere gözünü kan bürümüş Ermeni komitacıları ve onları destekleyen ülkelerin tertip ve oyunlarıyla 10 Nisan 1919 tarihinde, Beyazıt Meydanı'nda idam edilen Boğazlıyan kaymakamı Kemal Bey'in şehit edilişinin 103. Yılı.” olduğunu söyledi.

MHP’li Yıldız: İftiralarıyla başbaşa kalacaklar

Fransa seçimlerine de değinen Feti Yıldız yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“12 adayın yarışacağı Fransa Cumhurbaşkanlığı seçiminde 48.7 Milyon Seçmen yarın sandık başına gidecek ve oy kullanacak.

Kamuoyu yoklamaları ve siyasal atmosfer seçimin ilk turunda hiç bir adayın yüzde 50 oy oranını yakalayamayacağını gösteriyor.

İkinci turda aralarındaki farkın neredeyse kapandığı görülen Cumhurbaşkanı Macron ile Marine Le Pen’in yarışması bekleniyor.

CHP İl Başkanının 23 Nisan’dan sonra gelen gün diye gönderme yaptığı güne ve şu tesadüfe bakınız...

24 Nisan gününü Macron, Sözde Ermeni soykırımı anma günü ilan etmiş ve tarihe yalan söylemiş, Türk Milletine iftira etmişti.”

Yıldız, “Haksız yere gözünü kan bürümüş Ermeni komitacıları ve onları destekleyen ülkelerin tertip ve oyunlarıyla 10 Nisan 1919 tarihinde, Beyazıt Meydanı'nda idam edilen Boğazlıyan kaymakamı Kemal Bey'in şehit edilişinin 103. Yılı.” olduğunu söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER