MHP’li Büyükataman’dan İP Genel Başkanı Akşener’e: İP cambazı “Çok gezenin ayağına çok çamur bulaşır.” sözünün canlı örneğidir

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Büyükataman açıklamalarında, “Cumhurbaşkanlığı adaylığını Kılıçdaroğlu’na kaptırmanın vermiş olduğu acılarla boğuşan İP cambazı; hepten şirazeyi kaybetmiş, ülkeyi yöneteceğim diyerek çıktığı yolda sözde CHP’ye, gerçekte Türkiye düşmanlarına ettiği hizmeti millete nasıl anlatacağının derdine düşmüştür” ifadelerini kullandı.

MHP’li Büyükataman’dan İP Genel Başkanı Akşener’e: İP cambazı “Çok gezenin ayağına çok çamur bulaşır.” sözünün canlı örneğidir

MHP Genel Sekreteri Büyükataman “Geçmişi ve bugünü kapkaranlık bir leke olan İP cambazı, bugünkü gösterisinde kumpaslarla ve karanlık ilişkilerle dolu siyasi hayatını perdelemek için her zamanki çirkin üslubuyla Sayın Genel Başkanımıza dil uzatmıştır. Bu acemi cambazın ülkede müşterisi kalmamıştır.
Cumhurbaşkanlığı adaylığını Kılıçdaroğlu’na kaptırmanın vermiş olduğu acılarla boğuşan İP cambazı; hepten şirazeyi kaybetmiş, ülkeyi yöneteceğim diyerek çıktığı yolda sözde CHP’ye, gerçekte Türkiye düşmanlarına ettiği hizmeti millete nasıl anlatacağının derdine düşmüştür” ifadelerini kullandı. 

Büyükataman, “Nerelerde dolaştığı belli olmayan İP cambazı “Çok gezenin ayağına çok çamur bulaşır.” sözünün canlı örneğidir. Kameralar olmadan gezdiği karanlık mahfillerde ayağına bulaşan çamurları, esnaf ziyareti bahanesiyle memlekete yaymaya çalışmaktadır.
Kendisini eleştiren vatandaşı “Hadi ordan!” diyerek tersleyen ve “Allah’a havale” eden cambazın ortalığı karıştırıp aracına binerek araziye uyması provokasyondaki rolünü ortaya koyduğu hâlde o hâlâ mağduru oynamakta, gerçekte hem suçlu hem güçlüyüm diye avaz avaz bağırmaktadır” dedi. 

MHP’li Büyükataman, “Koltuk sevdası sebebiyle memleketi yangın yerine çevirmekten çekinmeyen, PKK’nın siyasi uzantılarıyla CHP üzerinden pazarlığa girişip anayasaya yapmaya kalkacak kadar gözü dönen bu cambazın Sayın Genel Başkanımıza koltuk üzerinden söz söylemesi basit bir komedyadır.
Büyük Türk milleti; kendisi için irade ortaya koyanı, müreffeh yarınları için ömrünü vereni de millet düşmanlarıyla birlik olup millete tuzak kuranları da gayet iyi bilmektedir. Bu cambaz, provokasyonda vardır ancak milletin gönlünde yoktur” ifadelerini kullandı. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER