MHP Lideri Bahçeli’den Tamer Karadağlı’ya destek telefonu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sinema ve tiyatro oyuncusu Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak kendisine yönelik terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında, yanlarında olduklarını belirtti.

MHP Lideri Bahçeli’den Tamer Karadağlı’ya destek telefonu

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in twitter adresinden yaptığı açıklamada “MHP Lideri Devlet Bahçeli, görüşmede, Tamer Karadağlı’yı tutumundan dolayı tebrik ettiği” belirtildi

İsmail Özdemir’in twitter adresinden yaptığı açıklama şu şekilde:

Sayın Genel Başkanımız, sinema ve tiyatro oyuncusu Sn. Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak kendisine yönelik terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında, yanlarında olduklarını belirtmiş ve Sn. Karadağlı’yı tebrik etmişlerdir.

Görüşmede Sayın Genel Başkanımız, Sayın Karadağlı’nın, Türk Milleti’nin iftihar ettiği bir sanatçı olduğunu ifade etmişlerdir.

Sayın Genel Başkanımız, sanat camiasında yer alarak, ülke ve millet hassasiyetinin, toplumsal huzurumuzun, milli birlik ve beraberliğimizin korunması karşısında duranlara Sn. Karadağlı’nın gösterdiği sorumlu, sağduyulu ve cesur davranışında yalnız olmadıklarını söylemişlerdir.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 20:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER