MHP Lideri Bahçeli'den Avrupa Güreş Şampiyonası'nda derece elde eden millî sporculara tebrik

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, Macaristan’da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda derece ve madalya kazanan millî sporcularımız için tebrik mesajı yayınladı. Madalya kazanan millî sporcularımızın adını tek tek sayarak onurlandırdığı mesajında, "Türk bayrağını dalgalandıran milli sporcularımız kuşkusuz milletimize büyük bir sevinç yaşatmıştır. Şampiyonlarımızın gözlerinden öpüyorum ve hepsine birden helal olsun diyorum." ifadelerini kullandı.

MHP Lideri Bahçeli'den Avrupa Güreş Şampiyonası'nda derece elde eden millî sporculara tebrik

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Avrupa Güreş Şampiyonası’nda başarı elde eden millî sporcularımız için kutlama mesajı yayınladı. MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin tebrik ve başarı dileklerini ilettiği mesajı ise şöyle;

Macaristan’da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda, serbest stil müsabakalarında yürek ve bilek gücüyle kazandıkları iki altın madalyayla Türkiye’nin haklı gururu olan milli sporcularımız Taha Akgül ile Feyzullah Aktürk kardeşlerimi gönülden kutluyorum.

Ayrıca gümüş madalya kazanan Süleyman Atlı kardeşimle birlikte; bronz madalya kazanan Recep Aktaş, Muhammet Akdeniz ve Osman Göçen kardeşlerimi de ayrı ayrı tebrik ediyorum. Türk bayrağını dalgalandıran milli sporcularımız kuşkusuz milletimize büyük bir sevinç yaşatmıştır.

Bunun yanında Güreş Federasyonumuzu, milli takım antrenörlerimizi, aynı şekilde tüm teknik heyetimizi kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Şampiyonlarımızın gözlerinden öpüyorum ve hepsine birden helal olsun diyorum.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER