MHP'li Özdemir: Habertürk kanal değil, Türkiye üzerinde hesap kuran çevrelerin kurşun askeridir!

Milliyetçi Hareket Partisi Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Habertürk'ün 'zaruri açıklama' diyerek yaptığı açıklama üzerine sert tepki gösterdi. Özdemir, "Bu kuruluşun adında yer alan 'TÜRK' ifadesi artık çıkarılmalıdır! Zira Türklük; yüksek ahlakın kendisidir. Yakıştığı yerde olmalı, olduğu yere yakışır davranılmalı!" dedi.

MHP'li Özdemir: Habertürk kanal değil, Türkiye üzerinde hesap kuran çevrelerin kurşun askeridir!

MHP ve Cumhur İttifakı'nı hedef alan yayınlarda bulunan Habertürk'ün programında skandal sözler söylendi. Kanalda, şehit bacısına küfreden 'İstanbul Beyfendisi' olarak tanımlanmış ve bunun üzerine duyarlı vatandaşlarımız tarafından tepki çığ gibi büyümüştü.

Bu haklı tepkileri, 'Haksız Bazı İthamlar' olarak duyuran kanalın açıklaması üzerine, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, sert tepki gösterdi.

Kanalın yaptığı zaruri açıklamayla, maksatlı açıklamalarının üzerini örtmeye uğraştığını belirten Özdemir, "Habertürk izlenebilecek bir kanal değil, Türkiye üzerinde hesap kuran çevrelerin kurşun askeridir!" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in açıklamaları ise şöyle;

MAKSATLI AÇIKLAMALARIN ÜZERİNİ ÖRTMEK İÇİN UĞRAŞIYOR!

"Zaruri açıklama diyerek yapılan ahlaksız, maksatlı ve kalleşçe açıklamaların üzerini örtmek için uğraş veren bu kuruluşun adında yer alan “TÜRK” ifadesi artık çıkarılmalıdır! Zira Türklük; yüksek ahlakın kendisidir. Yakıştığı yerde olmalı, olduğu yere yakışır davranılmalı!

Ahlaksız yayınlarla her yönden maksatlı hareket eden, partimiz ve Cumhur İttifakını sürekli hedef alan bu kanal, rezilliğin her örneğini sergilemeye devam ediyor. Mızrak çuvala sığmadığı gibi kayış gibi olan derilerinden yüzlerinin kızarmadığı da anlaşılıyor.

Dün akşamki bir yayınında, programa katılan bir şahsın kalkıp şehit bacısına küfreden alçağı “İstanbul Beyfendisi” olarak tanımlamasının hangi amacın ürünü olduğu bellidir! Peşi sıra Sayın Cumhurbaşkanımızın da hedef gösterilmesi bir başka alçaklık, pespayelik ve sinsiliktik!

HESAP KURAN ÇEVRELERİN KURŞUN ASKERİDİR

Buna karşılık hala yüzsüzce Türk Milleti’nin gösterdiği tepkiyi “haksız itham” olarak yorumlayan bu kuruluşla ilgili tespitlerimizdeki haklılığımız bir kez daha tescil edilmiştir. Habertürk izlenebilecek bir kanal değil, Türkiye üzerinde hesap kuran çevrelerin kurşun askeridir!

Asıl önemli olan bu kuruluşu ve bağlı olduğu yapılanmayı kimlerin yönlendirdiği, talimatlandırdığı, cesaret verdiği ve desteklediğidir! Bu gerçekler şehidimize hakaret eden alçakları savunma ve aklama uğraşında olanların maskelerini düşürmeye devam edecektir!"

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER