MHP'li Özdemir: Cumhuriyet gazetesinin maskesi bir kez daha düşmüştür

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, resmi Twitter hesabı üzerinden Cumhuriyet Gazetesine tepki gösterdi. Özdemir, ''Cumhuriyet gazetesinin bizzat kendi çalışanlarına baskı, tehdit ve şantajda bulunması nasıl bir zihniyet tarafından yönetildiğini ve gerçek yüzlerini bir kez daha farklı açıdan gözler önüne sermiştir. Cumhuriyet gazetesi, öne sürdüğü tüm değerleri bizzat kendisinin çiğnediğini belli etmiştir. Maskesi bir kez daha düşmüştür.'' dedi.

MHP'li Özdemir: Cumhuriyet gazetesinin maskesi bir kez daha düşmüştür

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in açıklamaları şu şekilde;

''Basın meslek ilkelerini her fırsatta diline dolayan, Cumhuriyet gazetesinin bizzat kendi çalışanlarına baskı, tehdit ve şantajda bulunması, bu yayın grubunun nasıl bir zihniyet tarafından yönetildiğini ve gerçek yüzlerini bir kez daha farklı açıdan gözler önüne sermiştir.

Basın çalışanlarının haklarına göz diken bir zihniyetin gelinen aşamada medya etiği konusunda söyleyecek hiçbir sözü kalmamıştır. Cumhuriyet gazetesi, öne sürdüğü tüm değerleri bizzat kendisinin çiğnediğini belli etmiştir. Maskesi bir kez daha düşmüştür.

Bu ve benzeri yayın organlarının "fon medyası" bahsinde görüldüğü üzere muhaliflik adı altında menfaatleri için Türkiye’ye yapmayacağı hiçbir kötülük yoktur. Kendi çalışanlarının rızkına dahi göz diken bir zihniyetten de zaten başka bir şey beklenemez...

FETÖ ve PKK’nın sıklıkla yer edindiği Cumhuriyet’in gelinen aşamada kendi çalışanlarını hedef alması, şimdiye kadar MHP ve Cumhur İttifakı aleyhinde yaptıkları iftira ve yalan niteliği taşıyan yayınlarına karşı verdiğimiz cevapların ne derece yerinde olduğunu gösteriyor.''

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER